دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42757
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
 •   

  پایان یافتن پروژه نیمه کاره چمن مصنوعی آرزوی علاقمندان فوتبال شهرستان فیروزکوه

  پایان یافتن پروژه نیمه کاره چمن مصنوعی آرزوی فوتبال دوستان در شهرستان فیروزکوه می باشد، آرزویی که انتظار تکمیل آن از مرز ۵ سال عبور کرده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، پروژه احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی از سال ۱۳۸۹ در مجموعه ورزشی آزادگان (کلفور) جنب زمین چمن طبیعی از محل اعتبارات ملی آغاز گردید. […]


  پایان یافتن پروژه نیمه کاره چمن مصنوعی آرزوی فوتبال دوستان در شهرستان فیروزکوه می باشد، آرزویی که انتظار تکمیل آن از مرز ۵ سال عبور کرده است.


  IMG_20160413_075041

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، پروژه احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی از سال ۱۳۸۹ در مجموعه ورزشی آزادگان (کلفور) جنب زمین چمن طبیعی از محل اعتبارات ملی آغاز گردید.

  زیرسازی این زمین با ابعاد ۱۰۰×۷۰ متر مربع در سال های ۹۰-۸۹ به انجام رسیده است اما پس از وقفه ۵ ساله به علت مشکلات عدیده و کش و قوس های فراوان و وعده های متعدد مسولان استانی در اردیبهشت ماه امسال به طور نسبی آماده بهره برداری می شود.

  حسن نام آور رئیس هیئت فوتبال شهرستان فیروزکوه در این رابطه به دیمه نیوز گفت: بعداز ۵ سال زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال شهرستان و تخریب و تعمیر آن فروردین امسال با پیگیری های ریاست اداره ورزش و هیئت فوتبال چمن مصنوعی بعد سال ها در کنار زمین طبیعی پهن ونصب شد ولی به علت مشکلاتی از قبیل نبود فنس ، خط کشی، تیردروازه، نیمکت ذخیره بازیکنان و مربیان، پیست تارتان، رختکن و … و استاندار نبودن زمین آن هم به علت عدم نظارت ازمسئولین وقت اداره کل ورزش استان وشهرستان شرایط برگزاری تمرین و مسابقه راندارد.

  وی گفت: باتوجه به اینکه بعد ازماه مبارک رمضان تیمهای فوتبال شهرستان در رده های مختلف بایددر لیگ های استانی وشهرستانی به رقابت باتیم های مهمان بپردازند، ناظرین و داوران هیات فوتبال استان اجازه برگزاری مسابقات با این شرایط را نخواهند داد،لذا باتوجه به اینکه زمین فوتبال طبیعی هم که در مجاورت این زمین می باشد و آن هم شرایط مناسبی ندارد بنده به عنوان خادم فوتبال شهرستان عاجزانه ارمسئولین عالی رتبه خواهشمندم جهت رشد و توسعه فوتبال شهرستان به کمک اداره ورزش وجوانان و هیئت فوتبال شهرستان بیایند تا بعد سال ها جوانان بالیاقت و بااستعداد شهرستان فیروزکوه به آرزوی دیرینه خودبرسند.

  نام آور افزود: باتوجه به اینکه سالهای گذشته تیم های شهرستان در مسابقات استانی از بابت نداشتن زمین استاندار رنج برده اند با گزارش داور و ناظر استان در چندین بازی ۳ بر ۰ بازنده اعلام شدند به همین جهت شهرسنان نیاز مبرم به زمینی مناسب برای زفوتبال شهرستان میباشد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها