دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42921
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۳
 •   

  موقوفات فیروزکوه نقشه برداری می شوند

  سرپرست اداره اوقاف فیروزکوه از تهیه نقشه جی آی اس موقوفات این شهرستان خبر داد. حجت الاسلام عطا الله اسفندیار در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: طبق سیاست سازمان اوقاف و امور خیریه برای تسهیل در مدیریت منابع و موقوفات کل کشور، طی ابلاغیه به تمام ادارات کل استان ها و به تبع […]


  سرپرست اداره اوقاف فیروزکوه از تهیه نقشه جی آی اس موقوفات این شهرستان خبر داد.


  اسفندیار-اوقاف

  حجت الاسلام عطا الله اسفندیار در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: طبق سیاست سازمان اوقاف و امور خیریه برای تسهیل در مدیریت منابع و موقوفات کل کشور، طی ابلاغیه به تمام ادارات کل استان ها و به تبع آن شهرستان ها ، تمام ادارت موظف به بازدید میدانی و تهیه نقشه جی آی اس موقوفات حوزه مدیریتی خود شده اند.

  وی گفت: بر این اساس طی سه ماه گذشته، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه ، با دستور کار قرار دادن این طرح مهم ، پیگیری های زیادی را مبذول داشته و با همکاری شوراهای محترم روستاهای این شهرستان ، موفق به بازدید و برداشت توصیفی از دو سوم موقوفات، شده است و امیدواریم طی روز های آینده مرحله مقدماتی این طرح مهم را به پایان ببریم.

  اسفندیار افزود: نقشه GIS، یک نقشه هوایی است که در آن، محل رقبات به همراه جزئیات کامل موقوفات درج می‌شود که به حفظ و ارتقاء بهره‌وری از موقوفات کمک‌های شایانی می‌کند.

  سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه گفت: نقشه‌های تهیه شده به همراه تمامی اطلاعات و مشخصات موقوفات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات ثبت می‌شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها