دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 44002
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
 •   

  افزایش ۱۲۰ درصدی بودجه عمرانی شهرستان فیروزکوه

  فرماندار شهرستان فیروزکوه از افزایش ۱۲۰ درصدی بودجه عمرانی این شهرستان به مبلغ ۱۸ میلیارد تومان و همچنین تخصیص بودجه ای جدا برای سد نمرود خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور خسرو حسن نیا دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه در استان تهران، […]


  فرماندار شهرستان فیروزکوه از افزایش ۱۲۰ درصدی بودجه عمرانی این شهرستان به مبلغ ۱۸ میلیارد تومان و همچنین تخصیص بودجه ای جدا برای سد نمرود خبر داد.


  DSC_0590

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور خسرو حسن نیا دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه در استان تهران، فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.

  نور الله طاهری در این جلسه ضمن گرامی داشت فرارسید بازگشت آزادگان به میهمن اسلامی با اشاره به افزایش بودجه عمرانی شهرستان فیروزکوه در سال ۹۵ اظهارداشت: بودجه امسال در مقابل با، سال های گذشته قابل قیاس نیست وتقریباً تمامی پروژه هایی که ما در سطح شهرستان داریم پوشش بودجه ای به خود گرفتند.

  وی گفت: امسال نسبت به سال گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش بودجه اولیه بوده ولی مبلغی که هم اکنون با اعتبار امسال اعلام شده و هیچ وقت سابقه نداشته نزدیک به ۱۲۰ درصد افزایش بودجه عمرانی داریم.

  طاهری تصریح کرد: درابتدای سال گذشته ۷ میلیارد بوجه برای شهرستان اعلام شد ولی امسال بالای ۱۳ میلیارد اعلام کردند اما کل مبلغی که پیش بینی شده بیش از ۱۸ میلیارد می باشد، این اعتباراتی که امروز اعلام می شود به جهت اینکه با برنامه ریزی دقیقی صورت گرفته  جذب و تخصیص آن هم بناست به سرعت انجام شود.

  وی با اشاره به این که فصل کار در این شهرستان محدود می باشد گفت: این موضوع تلاش بیشتر مسئولان شهرستانی را می طلبد تا هر چه سریعتر برای مبادله موافقت نامه اقدامات لازم صورت گیرد تا به قول ها و وعده های خود به شهروندان عمل کرده باشیم.

  نماینده عالی دولت در شهرستان فیروکوه بیان کرد: در حال حاضر امکان پذیرش پروژه های جدید نیست و بیشترین سعی بر اتمام و جمع بندی پروژ های نیمه تمام شهرستان است زیرا سیاست دولت برا این است.

  وی افزود: همچنین بودجه ای جدا برای سد نمرود تعریف شده که با بودجه ابلاغی تداخلی ندارد.

  در ادامه این نشست دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه گفت : تمام طرحهای اعلام شده شهرستان که مغایر با طرحهای استانی نبوده در کمیته برنامه ریزی استان تهران به تصویب رسیده و برای آن بودجه اختصاص یافت.

  خسرو حسن نیا افزود : باید تلاش شود تا طرحها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اجرا شده و نتایج آن هم در جامعه نمود پیدا کند.

  در پایان نشست کمیته برنامه ریزی فیروزکوه ، مسئولان ادارات شهرستان سوالات خود را مطرح کرده و دبیر این  کمیته به آنها پاسخ داد.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  انتشار یافته: ۱
  1. جناب اقای فرماندار با سلام
   بودجه های عمرانی ،تصویب اعتبار و… با ارقام بسیار قابل توجه که عمدتا تیتیر جذاب خبری ای را برای رسانه ها فراهم می نمایند نمی تواند نشانگر عملکرد صحیح باشد .عمده مشکلات شهروندان این شهر حجم اعتبارات وتخصیص آن نیست اگر،اگر،اگر بدنبال خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید وبه اصول ومبانی انقلاب پایبندی محکمی دارید لطفا بجای خبری نمودن تصویب اعتبارات قابل توجه از نظارت بر عدم ایجاد فساد ورانت در دستگاهها ودوایر دولتی وبرخورد با این مقوله ی خطرناک خبری بدهید که شهروندان از عملکرد خادمان نظام در اجرای عدالت واحقاق حق شهروندان باخبر شوند
   باتشکر نماینده جمعی از شهروندان


 • دسته‌ها