دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 43550
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد, ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱
 •   

  تشیع پیکر دو لاله ی گمنام در شهرستان فیروزکوه

  مردم شهیدپرور و همیشه‌ در صحنه شهرستان فیروزکوه بار دیگر عشق و ارادات خود را به شهدا نشان دادند و وداعی باشکوه با دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس داشتند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان فیروزکوه، از روز گذشته میزبان پیکرهای مطهر دو شهید […]


  مردم شهیدپرور و همیشه‌ در صحنه شهرستان فیروزکوه بار دیگر عشق و ارادات خود را به شهدا نشان دادند و وداعی باشکوه با دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس داشتند.


  photo_2016-07-30_23-01-52

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان فیروزکوه، از روز گذشته میزبان پیکرهای مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس بودند و به گرمی از مردانی که جان‌شان را در راه امنیت این آب و خاک و پایداری نظام اسلامی معامله کرده اند، استقبال کرده‌اند.

  مردم شهرستان فیروزکوه در نهایت امروز با حضور در گلزار شهدای شهر ارجمند و طی مسیر ۲ کیلومتری تا بوستان شهدای شهر ارجمند، این دو لاله گمنام تشیع و به خاک سپردند.

  IMG_4664

  فرماندار شهرستان فیروکوه در این مراسم اظهار داشت: حضور پروشور مردم در مراسم تدفین پیکر شهدا حق را ادا کرد و باعث شد به همه ی آن کسانی که چشم تمع به این کشور دارند، اعلام کنیم  هیچ وقت و در هیچ زمانی به فکر اینکه علیه این کشور تصمیمی بگیرند نباشند، این کشور مردمی هوشیار، دانا، عاقل و و لایت مدار دارد که درسایه مقام ولایت همه ی توطئه های کوچک و بزرگ، داخی و خارجی را برملا خواهد کرد، باید استکبار جهانی این صحنه ها را همیشه در ذهن خود متوادر کند و بداند که نه از ناحیه خودش و نه از ناحیه ی سرسپردگان داخلی نمی تواند در این کشور رسوخ پیدا کند.

  وی گفت: همه کار های نیک و خدا پسندانه در مسیر اسلام و انقلاب توسط مردم در حال رقم خوردن است، وظیفه همه ی مسئولین، در قبال این مردم، با این حضور، بیش از بیش خواهد بود.

  فرماندار فیروزکوه افزود: وقتی مردم حضوری پرشور در صحنه های انقلاب دارند چه کسی می تواند در این مردم رسوخ پیدا کند؟ چه کسی می تواند به خود اجازه بدهد وقتی این مملکت این مردم ولایت مدار را دارد چشم طمع به این کشور داشته باشد؟

  وی تصریح کرد: پیام این شهدا به همه ی مردم و مسئولین، این است که باید اطاعت از رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند، همدلی، همیاری و هماهنگی را نباید فراموش کنیم، کاری نکنیم که دشمن شاد شود، باید در کنار هم برای رشد و تعالی این کشور بکوشیم، باید برای عزت و اقتدار مردم هماهنگ باهم حرکت کنیم، بیانات مقام معظم رهبری را آویزه گوش های خود کنیم، نه جلو تر حرکت کنیم نه عقبتر، دنیا در مقابل تفکرات رهبر انقلاب متحیر مانده است.

  طاهری در پایان خاطرنشان کرد: امروز وقتی این حضور و این صحنه های زیبا را میبینیم باید دانیم این کشور بیمه شده است،

  براساس این گزارش یکی از این شهدای والامقام ۲۳ ساله در عملیات والفجر ۸ و شهید دیگر ۱۹ ساله در عملیات  بدر در منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها