دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 43596
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷
 •   

  سرهنگ حسین فاضلی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان فیروزکوه معرفی شد

  با حضور سرهنگ عبدالرضا ناظری فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، فرمانده جدید انتظامی شهرستان فیروزکوه معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، صبح امروز دوشنبه در مراسمی در محل سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه با تقدیر از زحمات ۲۱ ماهه سرهنگ محمدحسن محمدی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، سرهنگ حسین فاضلی طی حکمی از سوی سردار […]


  با حضور سرهنگ عبدالرضا ناظری فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، فرمانده جدید انتظامی شهرستان فیروزکوه معرفی شد.


  DSC_0563

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، صبح امروز دوشنبه در مراسمی در محل سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه با تقدیر از زحمات ۲۱ ماهه سرهنگ محمدحسن محمدی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، سرهنگ حسین فاضلی طی حکمی از سوی سردار اشتری به این سمت معرفی و منصوب شد.

  DSC_0537

  نور الله طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه در این مراسم اظهار داشت: امنیت امروز کشور به برکت زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی است، تمامی افراد جامعه باید در تولید امنیت بکوشند، در تولید امنیت گاهاً اگر کوتاهی انجام شود به گردن نیروی انتظامی می افتد، خیلی از بزه های اجتماعی داخل کشور بر گردن نیروی انتظامی نیست، افراد جامعه و کسانی که باید در تولید امنیت کوشا باشند بعضاً کوتاهی می کنند و متاسفانه نیروی انتظامی مظلوم واقع می شود.

  وی گفت: اگر همه دستگاه هایی که در تولید امنیت سهیم هستند کار خود را به درستی انجام دهند، آن وقت در حفظ آن نیروی انتظامی باید بکوشد.

  طاهری افزود: مواردی که امروز در شهر ها و مناطق کشور ما بگوش می رسد، ناشی از ضعف تولید امنیت است، در حفظ امنیت کار به نحو مطلوب در حال انجام است و نشانه آن احساس امنیتی است که در میان مردم ساری و جاری است.

  وی خاطرنشان کرد: اگر وضعیت مطلوب امنیت سبب کوتاهی ما در این امر شود، یقیناً  در آینده دچار مشکل خواهیم شد، اتفاقاً در جاهای امن و مناطقی که بزه های اجتماعی کمتر است، دشمن از همین جاها راحت تر می تواند رسوخ کند، که این چشم تیز بین نیروی انتظامی و پشتیبانی صمیمانه قوه قضاییه، سپاه و اطلاعات را می طلبد.

  گزارش دیمه نیوز حاکی از آن است؛ سرهنگ حسین فاضلی پیش از این جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دماوند بود، همچنین سرهنگ محمدی امروز (دوشنبه) به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان دماوند معرفی و منصوب شد.

  نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی اعضای شورای تامین، برخی مسؤولان محلی و خانواده های شهدا و ایثارگران از جمله حاضران این مراسم بودند.

  DSC_0554 DSC_0555

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها