دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 43283
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
 •   

  اسم دولت را دولت امید نامیدند ولی امید برای امریکا است/تجمع و خوشگذرانی در ۲۱ ماه مبارک رمضان در دریاچه لزور،اقایان و مسئولین کجا بوده اند؟

  امام جمعه فیروزکوه گفت: روز ۲۱ ماه مبارک رمضان؛روز شهادت امام علی (ع)،عده ای اعم از دختر و پسر،در دریاچه ی لزور جمع شدند و به خوشگذرانی پرداختند که فیلم ان نیز موجود است، اسم دولت را دولت امید نامیدند ولی امیدی برای ملت ما نیست.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی در خطبه‌های عبادی سیاسی […]


  امام جمعه فیروزکوه گفت: روز ۲۱ ماه مبارک رمضان؛روز شهادت امام علی (ع)،عده ای اعم از دختر و پسر،در دریاچه ی لزور جمع شدند و به خوشگذرانی پرداختند که فیلم ان نیز موجود است، اسم دولت را دولت امید نامیدند ولی امیدی برای ملت ما نیست.


   

  DSC_1029

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر فیروزکوه گفت:خطبه دوم،که خطبه سیاسی است و امام جمعه موضوعاتی پیرامون مسایل  شهر،استان،کشور وکشور های همسایه را بیان میکند و اگر تحلیل نادرستی را به مردم القا کردند، امام  جمعه موظف است مسیر درست را به اطلاع مردم برساند.

  ایشان همچنین سالروز نماز جمعه در پنجم مرداد ،به  امامت آیت‌الله طالقانی را گرامی داشتند.

  امام جمعه فیروزکوه با بیان این که؛فیروزکوه به عنوان یک شهر مذهبی که گردشگری در ان به رواج زندگی غربی تبدیل شده است،تصریح کرد: روز ۲۱ ماه مبارک رمضان؛روز شهادت امام علی (ع)،عده ای اعم از دختر و پسر،در دریاچه ی لزور جمع شدند و به خوشگذرانی پرداختند که فیلم ان نیز موجود است.

  وی گفت: همچنین هفته های گذشته،در شبکه های اجتماعی نیز اطلاع رسانی کردند که تجمع دوباره ای قرار است در دریاچه ی لزور داشته باشند در تاریخ ۲۴ تیر ماه؛که همگان متوجه شدند اما تنها گروهی که در دریاچه ی لزور حضور یافتند؛برادران زحمت کش مقاومت بسیج بودند؛که حتی یک نفر در راه امر به معروف و نهی از منکر جان خود را از دست داد،و دو تن دیگر صدمه دیدند.

  ایشان همچنین در رابطه با سیاست های دولت افزود: مردم پول ندارند،اقتصاد کشور گره خورده؛چرا دولت با مردم صداقت ندارد و امار های غلط میدهد؟مردم به صداقت انها  رای داده اند، آیا رییس جمهور حرف هایی که در اولین سفر استانی خود زده را عملی کرده است؟ اسم دولت را دولت امید گذاشته اند اما امیدی برای مردم ما نیست،امید برای امریکا است!

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها