دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 43492
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۲
 •   

  پیچیدن عطر شهدا در آستانه شهادت امام جعفر صادق (ع)/ از تشیع لاله های گمنام تا برگزاری ۴ یادوراه شهدا در فیروزکوه

  برگزاری چهار یادواره شهدا در روستاهای لزور، مهن، درده، وشتان و همچنین تشیع دو شهید گمنام دفاع مقدس در شهر ارجمند همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) شهرستان فیروزکوه را لبریز از عطر شهدا کرده. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم استقبال از ۲ شهید گمنام دفاع مقدس روز جمعه هشتم مرداد ماه پس از نماز جمعه […]


  برگزاری چهار یادواره شهدا در روستاهای لزور، مهن، درده، وشتان و همچنین تشیع دو شهید گمنام دفاع مقدس در شهر ارجمند همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) شهرستان فیروزکوه را لبریز از عطر شهدا کرده.


  57637_448 (2)

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم استقبال از ۲ شهید گمنام دفاع مقدس روز جمعه هشتم مرداد ماه پس از نماز جمعه در شهر فیروزکوه به سمت روستای سله  بن انجام خواهد شد، مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) در یادواره ۲۰ شهید روستای لزور با دو لاله گمنام وداع خواهند کرد، مراسم تشیع و خاکساپاری این دو لاله گلگون کفن از ساعت ۱۰ صبح از گلزار شهدای شهر ارجمند به سمت بوستان شهدای گمنام شهر ارجمند برگزار می‌شود.

  سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر انارکی در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز در خصوص چگونگی تشیع شهدای گمنام در این شهرستان با بیان اینکه هیچ اقدام رسمی برای تشیع این شهدا نشده بود اظهار کرد:  تا چند روز گذشته قرار نبود در شهرستان فیروزکوه تشیع شهدای گمنام را داشته باشیم، چند روز گذشته سردار باقرزاده توقف کوتاهی در شهرستان فیروزکوه داشتند که در این توقف، یکی از شهروندان شهر ارجمند با ایشان ملاقاتی می کند و از ایشان می خواهد که شهر ارجمند هم میزبان شهدای گمنام باشد، در این دیدار سردار باقرزاده در نهایت با تشیع دو شهید گمنام موافقت می کند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه گفت: این شهدا خودشان انتخاب کردند در شهرستان فیروزکوه تشیع شوند.

  گفتنی است، علاوه بر یادواره شهدای لزور که در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) از ساعت ۲۰ تا ۲۳ در مسجد جامع این روستا برگزار خواهد می شود، در همان شب یادواره شهدا روستای مهن پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد روستای مهن برگزار خواهد شد.

  همچنین یادواره شهدای روستای درده روز هشتم مردادماه و از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در مسجد جامع این روستا و یادواره شهدای روستای وشتان در روز نهم مردادماه از ساعت ۱۰ تا ۱۴ در مسجد روستا برگزار می‌شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها