دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 47284
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
 •   

  مراسم ترحیم رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهرستان فیروزکوه برگزار شد+تصاویر

  صبح امروز مراسم ارتحال حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد جامع شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در سومین روز از ارتحال حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی ،یار امام و انقلاب، مراسم بزرگداشت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حجت الااسلام هاشمی رفسنجانی […]


  صبح امروز مراسم ارتحال حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد جامع شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در سومین روز از ارتحال حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی ،یار امام و انقلاب، مراسم بزرگداشت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حجت الااسلام هاشمی رفسنجانی با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم در شهر شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه در حاشیه این مراسم به دیمه نیوز گفت :آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره های شاخص و شناخته شده انقلاب است که هر جا نامی از مبارزات سخت و طاقت فرسای آن دوران گوش می رسد ذهن ها متوجه نقش بی بدیل آن مرحوم در به سر منزل رسیدن انقلاب دارد.

  وی ضمن تشکر و قدردانی از مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان فیروزکوه گفت :در بسیاری از محافل و رسانه ها از وی با عنوان استوانه نظام یاد شده است.

  طاهری با ا شاره به جمله مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هیچ کس برای من هاشمی نمی شود گفت :امروز شاهد آن هستیم که یار دیرین امام و انقلاب و همسنگر مقام معظم رهبری از این دنیا رخت بر بسته و حفظ اتحاد و الهام گیری از روحیات آزادی خواهانه کسانی مانند آیت الله رفسنجانی باید سر لوحه و خط مشی ما برای تدام راه انقلاب و عمل به منویات مقام معظم رهبری باشد.

  این مراسم با مجری گری مهدی سالاریه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد ،قاریان حاج مصطفی سالاریه ،صادق پرج . حضور پرشور مردم و مسئولین راس ساعت ۱۰ صبح در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank