دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 47290
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷
 •   

  دستگیری صیاد غیر مجاز در منطقه گدوک فیروزکوه/صدور رای محکومیت برای متخلفین صید ۸۱ قطعه ماهی کپور

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه از دستگیری شکارچی غیر مجاز به همراه یک قبضه اسلحه شکاری ویک قطعه کلاغ سیاه نوک قرمز خبر داد. محمد فریدی در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: مأمورین یگان حفاظت در روزهای گذشته در حین گشت و کنترل منطقه گدوک به یک نفر متخلف که […]


  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه از دستگیری شکارچی غیر مجاز به همراه یک قبضه اسلحه شکاری ویک قطعه کلاغ سیاه نوک قرمز خبر داد.


  محمد فریدی در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: مأمورین یگان حفاظت در روزهای گذشته در حین گشت و کنترل منطقه گدوک به یک نفر متخلف که به قصد شکار غیرمجاز وارد منطقه شده بود، برخورد نموده و از این فرد متخلف یک قضبه اسلحه شکاری ساچمه زنی و  تعداد ۳۹ تیر فشنگ سلاح مربوطه و یک قطعه کلاغ سیاه کشف و ضبط گردید.

  وی ادامه داد : بعداز هدایت متخلف به اداره حفاظ محیط زیست فیروزکوه ، در این خصوص پرونده تخلف تنظیم و به مراجع قضائی ارسال گردید.

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه در ادامه با اشاره به صدور حکم محکومیت متخلفین صید ۸۱ قطعه ماهی کپور اظهار کرد: در پی دستگیری صیادان غیر مجاز و ارسال پرونده به مرجع قضائی ، قاضی پرونده برای هر یک از متهمین حکم به تحمل سه ماه ویک روز حبس تعزیری صادر نمودند.

  فریدی ادامه داد :از متخلیفن دستگیر شده ۸۱ قطعه ماهی کپور کشف و ضبط شده است.

  رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان خطر نشان کرد: از افراد مذکور نیز دو پرنده توکا و سبزه قبا نیز به همراه ادوات شکار کشف و ضبط شده است.

  وی در پایان تاکید کرد :از شهروندان محترم تقاضا می شود در صورت مشاهده شکارچیان و صیادان غیر مجاز و به منظور حفظ گونه های زیست محیطی مراتب را سریعا به این نهاد اصلاع رسانی کنند.

  فریدی خاطر نشان کرد :حفظ گونه های زیست محیطی و حراست از آنها وظیفه اصلی این نهاد بود و محیط بانان منطقه پیرامون اینجام این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نمی شوند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank