دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 46999
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲
 •   

  سلیمانی: حضور مردم در ۹ دی مظهر تولی و تبری بود/سردار شعبانی: برخی از آشوب گران فتنه ۸۸ حتی رای نداده بودند/پدر میرحسین فرزند خود را در بازار تهران لعن می کرد/۹ دی از تکرار ۲۵ سال خانه نشینی علی جلو گیری کرد

  معاون عملیات قرارگاه ثارالله در مراسم گرامی داشت حماسه ۹ دی در فیروزکوه گفت:عده ای را در جریانات فتنه ۸۸ دستگیر کردیم، وقتی شناسنامه ی ؛نها را دیدیم فهمیدیم اصلا انها رای ندادند،پدر میر حسین موسوی بعد از کشته شدن مشکوک نوه اش در بازار تهران به میرحسین موسوی فحش می داد و وی را […]


  معاون عملیات قرارگاه ثارالله در مراسم گرامی داشت حماسه ۹ دی در فیروزکوه گفت:عده ای را در جریانات فتنه ۸۸ دستگیر کردیم، وقتی شناسنامه ی ؛نها را دیدیم فهمیدیم اصلا انها رای ندادند،پدر میر حسین موسوی بعد از کشته شدن مشکوک نوه اش در بازار تهران به میرحسین موسوی فحش می داد و وی را لعنت می کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ظهر امروز مراسم بزرگداشت حماسه مردمی ۹ دی با حضور، سردار شعبانی معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع)، برخی از مسئولین محلی، بسیجیان و مردم شهید پرور فیروزکوه قبل از میعادگاه نماز جمعه در مسجد جامع شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه در ابتدای این مراسم ضمن گرامی داشت حماسه مردمی ۹ دی و تقدیر از حضور پرشور و با بصیرت مردم، مسئولین و برخی نهادها در مراسمات بزرگداشت روز بصیرت اظهار کرد: حضور مردم در ۹ دی مظهر تولی و تبری بود.

  وی گفت: آمریکا هر توطئه‌ای که از دست وی بربیاید به کار می‌برد که می‌توان به جنگ تحمیلی، جنگ قومیت‌ها، کودتاها و ده‌ها توطئه دیگر اشاره کرد، ولی این انقلاب با حضور مردم انقلابی و با بصیرت خود خم به ابرو نخواهد آورد و مانند سرو قامت‌کشیده ایستاده است.

  وی افزود: یکی از این توطئه‌ها فتنه سال ۸۸ بود که دقیقا از خارج دیکته شده بود و در داخل اجرا می‌شد.

  سرگرد سلیمانی ادامه داد: روز عاشورا چه خبر بود، خیابان‌های تهران تبدیل به میدان جنگ شده بود و با آن قیافه کذایی با عزاداران برخورد می‌کردند. اما یکی از سران فتنه آنها را خداجویان می‌نامید و به جای محکومیت آنها، نظام را محکوم می‌کرد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه در پایان خاطرنشان کرد: هنوز هم اگر غفلت بورزیم و بصیرت نداشته باشیم، دشمنان برای فتنه‌ها و آشوب‌های دیگر در کمین هستند.

  در ادامه این مراسم سردار شعبانی با اشاره به وقایع فتنه ۸۸ اظهار داشت: بعد از گذشت ۷ سال از فتنه ۸۸ حالا آقای عارف می گوید:،”تقلبی در کار نبوده است، رفقای افراطی ما فضا را مسموم کرده بودند”، باید سوال کنیم، آقای عارف اکنون باید بگویید تقلبی در کار نبوده است؟ یا آقای کروبی اخیراً در سایت خود از مردم عذر خواهی می کند، می گوید ما بخاطر حوادث بعد انتخابات شرمنده مردم هستیم، ما از رهبری می خواهیم ما را درک کند.

  وی ادامه داد: نامرد، تهمت زدین به این مردم، ۸۶ درصد از مردم امدند پای صندوق های رای،شورای نگهبان به اندازه ی سلایق جامعه کاندید معرفی کرد،مردم به هر کس که خواستند رای دادند، این در حالی است که در آخرین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با این همه تبلیغات و رقابت های خشونت امیز ۴۳ در صد از مردم آمریکا در انتخابات شرکت کردند.

  سردار شعبانی افزود: در زمان خانم مرکل در آلمان ۳۲ درصد مردم شرکت کردند، حال با وجود این همه مشکلات،تحریم اقتصادی، ۸۶ در صد از مردم در انتخابات شرکت کردند، آن وقت یک عده آمدند به دروغ گفتند که تقلب شده است، حتی اقای ابطحی رییس دفتر خاتمی،میگوید که کلمه ی تقلب رمز آشوب ما بود.

  معاون عملیات قرارگاه ثارالله ادامه داد: همان کشور هایی که از فتنه گران حمایت میکردند، امروز شاهد این هستیم که همان فتنه برگشته در کشور خودشان،اوضاع داخلی امریکا و ترکیه هر دو نابسامان است.

  وی افزود: چهار خاکریز ما در حوادث ۸۸ مورد اهانت دشمن قرار گرفت، نسبت به هر خاکریزی که کوتاه بیاییم دشمن حمله بعدی را شروع میکند؛ خاکریز اول، ساختار دولت اسلامی است،از شورای نگهبان گرفته تا قوه ی مقننه گرفته و قوه ی قضایه، شما ببینید که بعد از آن انتخابات سنگ زدند به آن خاکریزها و گفتند تقلب شده در حالی که دروغی بیش نبود.

  وی خاطرنشان کرد: اقایان قبل از اعلام نتایج خود را برنده انتخابات اعلام کردند، مگر امام نفرمود میزان رای ملت است، چرا باید قبل از بیرون آمدن آرا از صندوق بگویند پیروز انتخابات شده ایم.

  وی گفت: حتی رهبر معظم انقلاب آنها را دعوت کرده و از ۀنها خواسته دلایلی که میگویند تقلب شده را بگویند؛ در حالی که پاسخی نداشتند و به دروغ فقط جمله ی تقلب شده را به کار می بردند.

  سردار شعبانی تصریح کرد: در روز ۱۳ آبان به خاکریز دوم سنگ زدند، یعنی به رهبری اهانت کردند؛ خاکریز سوم روز ۱۶ آذر بود که عکس امام را پاره کردند و خاکریز مهم تر، روز عاشورا ۶ دی عده ای نا اهل امدند به علم اباعبدالله حمله کردند،که در واقع آن خاکریز اسلام است، شما نگاهی به گذشته بی اندازید می بینید که ان کاریکاتوریست دانمارکی چطور اهانت به پیغمبر کرد،نگاه کنید سلمان رشدی فاسد چطور به پیغمبر اهانت کرد،لذا ما از هر خاکریزی کوتاه بیاییم،انها خاکریز بعدی را هدف میگیرند.

  معاون عملیات قرارگاه ثارالله افزود: عده ای را در جریانات فتنه ۸۸ دستگیر کردیم، وقتی شناسنامه ی ؛نها را دیدیم فهمیدیم اصلا انها رای ندادند.

  وی ادامه داد: رنگ سبز نماد شیعه است، اما نامسلمانان لباس سبز را بر تن سگ کرده بودند، محتشمی،خاتمی شما سادات هستید؟ لااقل اینکار ها را محکوم کنید و بگویید اینها با ما نیستند.

  وی بیان کرد: در حوادث فتنه ۸۸ در سی و شش نقطه از تهران آرم رژیم صهیونیستی درج شده بود، سوال اینجاست حوادث ۸۸ به رژیم صهیونیستی چه ربطی دارد؟

  سردار شعبانی افزود اموال بیت المال را آتش زدند، شیشه شکستند، در جریان فتنه ۷۶ میلیارد به اموال دولتی خسارت وارد کردند، به پایگاه  های بسیج حمله کردند، الان ما یک نفر را در زندان داریم در جمعی صحبت کرده و گفته: “تا میرویم این بسیج است که جلوی ما می ایستد، اگر دو تا از پایگاه های بسیج سقوط کند عظمت بسیج می شکند”، نامردها بسیج را امام تشکیل داد، حضرت امام (ره) در بالای قله اجتهاد می فرمایند:” از خدا می خواهم تا مرا با بسیجیانم محشور کند”.

  وی با اشاره به حضور و اخراج عناصر خارجی حامی فتنه ۸۸ در سفارت خانه ها گفت: حسین رسا می گوید: ” سفارت انگلیس با ۱۲۰ نفر از عناصر فتنه در ارتباط بود”.

  معاون عملیات قرارگاه ثارالله با اشاره به کشته شدن پسر خواهر میرحسین موسوی در حوادث فتنه ۸۸ گفت: وی به طرز مشکوکی کشته می شود، ضربه ای به پای این فرد می خورد و دچار خون ریزی می شود، وی را سوار ماشین زانتیا کرده، درب را قفل و به حال خود رها می کنند، آنقدر از پای این فرد خون می آید که می میرد، بعد نشریه ای غربی می نوسید: “آتش حوادث اخیر به خانه میرحسین هم کشیده شد”، پدر میرحسین که حضرت امام (ره) در جریان استفای میرحسین در اوایل انقلاب خطاب به میرحسین فرمود: “من پدر شما را می شناسم فرد محترمی است”، همین پدر میر حسین موسوی بعد از کشته شدن مشکوک نوه اش در بازار تهران به میرحسین موسوی فحش می داد و وی را لعنت می کرد.

  وی خاطرنشان کرد: انصاقاً ۹ دی نماد نرم قدرت جمهوری اسلامی ایران است، راهپیمایی اربعین هم قدرت نرم انقلاب اسلامی در سطح بین و الملل است، ۹ دی دل های سوخته جنایت و خیانت جمل و نهروان را کمی خنک و از تکرار ۲۵ سال خانه نشینی علی جلو گیری کرد.

  وی گفت: بعد از فتنه ۸۸ خدمت حضرت آقا رسیدیم، ایشان از سپاه و بسیجیان تشکر کردند، گفتند: بروید خود را برای فتنه آینده آماده کنید که فتنه آینده به مراتب سخت تر از فتنه ۸۸ است.

  سردار شعبانی ادامه داد: فتنه آینده به مراتب سخت تر است زیرا بازیگرانش بعضاً در لباس علما هستند، عده ای از حالا دارند هیزم جمع می کنند.

  معاون عملیات قرارگاه ثارالله در پایان با اشاره به تهدیدات آمریکایی ها و بیان اینکه همه گزینه ها روی میز است گفت: گزینه های روی میز تنها حرف است، مگر نیروهای سپاه و بسیج مرده اند، شاید آنها حماقت و تیر اول را شما شلیک کنند اما قطعاً تیر آخر را ما شلیک خواهیم کرد، ما در زمان غیبت حضرت حجت جهاد ابتدایی نداریم به همین علت تمام تسلیحات امنیتی ما دفاعی است.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank