دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 47069
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
 •   

  پروژه آبرسانی روستاهای مهاباد ،فرح آباد و جلیل آباد با اعتبار ۲۳۱ میلیون تومان شروع به کار کرد

  آبرسانی به نقاط دور دست شهرستان و تامین آب سالم و بهداشتی برای سکنه محترم روستائیان جز اولویتهای اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان فیروزکوه است. زواره رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی دیمه نیوز با اعلام این خبر گفت :اداره آب و فاضلاب روستای با زمانبندی مناسب در […]


  آبرسانی به نقاط دور دست شهرستان و تامین آب سالم و بهداشتی برای سکنه محترم روستائیان جز اولویتهای اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان فیروزکوه است.


  زواره رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی دیمه نیوز با اعلام این خبر گفت :اداره آب و فاضلاب روستای با زمانبندی مناسب در تامین آب سالم و بهداشتی برای سکنه محترم روستاهای شهرستان سعی بر انجام این مهم دارد

  وی ادامه داد :پروژه آبرسانی مهاباد مهترین پروژه چندین سال اخیر این نهاد بود که این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۳۱ میلیون تومان به مرحله اجرا درآمده و در حال حاضر پیمانکار مربوطه برای انجام این پروژه وارد عمل شده است.

  زواره گفت :طرح مجتمع آبرسانی مهاباد شامل روستاهای مهاباد ،فرح آباد و جلیل آباد می شود که اعتبار این طرح از محل صندوق توسعه ملی تامین شده است.

  رئیس اداره آبفای روستایی  با اشاره به اینکه برای انجام این پروژه مخزن ۱۰۰ متر مکعبی « ۱۰۰ هزار لیتری » نصب شده است گفت :این پروژه در بخش های حفر چاه ،سه هزار و پانصد متر خط انتقال ،تجهیز چاه و احداث ساختمان و تاسیسات با اعتبار ذکر شده در حال انجام است.

  زواره پروژه آبرسانی به روستاهای امین آباد و کتالان را از دیگر پروژه های این نهاد دانست و گفت :

  در انجام این پروژه ۶۵۰ متر خط انتقال برای روستای کتالان و در حدود ۱۵۰۰ متر از شبکه های آبرسانی روستای امین آباد تعویض شده اند.

  رئیس اداره آبفای روستایی ادامه داد :پروژه تجهیر چاه روستای هرانده از دیگر پروژ های انجام شده این اداره بوده است که این اقدام در قالب تجهیز ،نصب اتاقک و فنس کشی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیون تومان و تامین برق چاه با اعتبار۲۳ میلیون تومان بوده است.

  زواره یادآور شد :به غیر پروژه آبرسانی مهاباد پروژه ۵۰۰ متری دیگر در این روستا از محل اعتبارات ذکر شده به ارزش ۲۷ میلیون تومان انجام شده است.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank