دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 48605
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
 •   

  شورای نگهبان باید با تصویب سقف حقوق ۲۴ میلیونی بخورد کند/دو حادثه فاطمیه و عاشورا سبب شد تا تشیع زنده بماند

  خطیب موقت نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: ضروری است که شورای نگهبان با  تصویب حقوق۲۴ میلیونی مجلس برخورد جدی کند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛امام جمعه موقت فیروزکوه در نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان نمازگزاران را دعوت به تقوای الهی نمود، شهادت حضرت فاطمه(س)  به امام زمان(عج) و نایب بر حقش مقام معظم […]


  خطیب موقت نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: ضروری است که شورای نگهبان با  تصویب حقوق۲۴ میلیونی مجلس برخورد جدی کند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛امام جمعه موقت فیروزکوه در نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان نمازگزاران را دعوت به تقوای الهی نمود، شهادت حضرت فاطمه(س)  به امام زمان(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبر و همه مومنین و مومنان تسلیت گفت، از برگزاری مراسمات عزاداری در روستاها، مساجد، تکایا، هیئت ها توسط مردم، روحانیون مداحان و هیئت امنای مساجد و هیئت ها در ایام می‌کنم فاطمیه سپاسگزاری کرد.

  حجت السلام اسماعیل شجاع گفت:مسئولان و مردم شهرستان در حد توان و ظرفیت های خود در ایام فاطمیه دین خود را  حضرت فاطمه(س) ادا کردند، این پرداختن به این امور امانتی است که باید به آیندگان تحویل دهیم.
  خطیب نماز جمعه فیروزکوه اظهار کرد:  بسیاری از انسان ها سرشان بر بالای دار رفت،شهید شدند تا امروز تشیع به دستمان رسید، و مکلف هستیم آن را به آیندگان خود انتقال دهیم؛ دو حادثه فاطمیه و عاشورا سبب شد تا تشیع زنده بماند.
  وی ادامه داد: علت شهادت حضرت فاطمه(س) ولایت و امامت بود، فاطمه(س) یک دانشگاه انسان سازیست، دفاع از ولایت و امامت و صیانت از آن را باید از حضرت فاطمه،(س) بیاموزیم و راه ایشان را در پیش بگیریم.
  امام جمعه موقت فیروزکوه با اشاره به اینکه باید قدردان نعمت ولایت باشیم، بیان کرد: مقام معظم رهبری سال جاری را به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری نمودند و به این امر تاکید کردند، تا کشور در این راستا تقویت شود و قدرت یابد، بنابراین مسئولان بیایند و اقداماتشان در این زمینه اعلام کنند.
  حجت الاسلام شجاع افزود: بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری نقطه ای که می توانند به ایران ضربه بزنند بحث اقتصاد است، که باید حل شود وگرنه مردم از دین بر می گردند؛ باید به تولیدات داخلی پرداخته شود، نه اینکه مدیری در برنامه های خود به صادرات بپردازد، چرا برخی مدیران این موضوع را به بازی گرفتند؟اقتصاد باید بر پایه ظرفیت های داخل باشد، فرصت های کشاورزی برای تسهیل در معاش مردم در کشور باید تقویت و شکوفا شود.
  وی ادامه داد:مردم گرفتارند، با سیلی صورتشان را سرخ می کنند، برای کارگران خارجی فرصت کار ایجاد می شود و کارگران خودمان بیکاراند، ضروری است که شورای نگهبان با  تصویب حقوق۲۴ میلیونی مجلس برخورد جدی کند.
  شجاع ادامه داد: مگر این افراد برای مردم چه می کنند که این مبلغ حقوق برایشان درنظر گرفته شود؟این امر چیزی جز خود اشرافی گری نیست.
  امام جمعه موقت فیروزکوه خواستار شد: مسئولین حداقل بگویند در حوزه مسائل مبارزه با مفاسد و اقتصاد مقاومتی چه کردند، و چقدر این مسائل را جدی گرفتند؟مسئولان بدانند با فرافکنی کار درست نمی شود.
  وی به در آستانه قرار گرفتن هفته احسان و نیکوکاری اشاره کرد، و اظهار کرد: هر کسی در حد توانایی و دارایی های خود نسبت به حمایت و کمک به فقرا و تنگ دستان اقدام کند و در مقابل فقر هم نوعان خود بی تفاوت نباشند، کمک هایی با مبلغ پایین هم میتواند مشکلات تعدادی را حل کند.
  حجت السلام شجاع  سالروز شهادت سردار شهید همت را که از خادمان نظام در جنگ های داخلی، دفاع مقدس و لبنان بود، اشاره کرد، و به روح پر فتوح ایشان و همه شهدا درود فرستاد.
  امام جمعه موقت فیروزکوه اشاره کرد: تا زمان برگزاری انتخابات فاصله داریم، بنابراین نیازی نیست از هم اکنون  در هر جلسه ای در مورد آن صحبت هایی کنیم که شورای نگهبان را زیر سئوال ببریم، چون مردم سالاری کامل و خوبی در کشورمان در امر انتخابات حاکم است و این امر به نحو مطلوبی انجام می شود.
  وی به امنیت و آرامش حاکم در داخل و مرزهای کشور اشاره کرد و افزود: این آرامش را مدیون تلاش و اقدامات شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی کشور هستیم، باید تلاش شود تعاملی که کشورمان در دنیا ایجاد نمود، این تعامل را در داخل کشور خود هم شاهد باشیم.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها