دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 50508
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
 •   

  برآورد مشارکت ۹۰ درصدی مردم شهرستان فیروزکوه در انتخابات/ تخلفات انتخاباتی خاص و ویژه‌ای گزارش نشده است

    رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به تعرفه‌هایی که تاکنون مصرف شده است درصد مشارکت مردم شهرستان به ۹۰ درصد هم رسیده است و در ساعات آتی قطعاً بیشتر خواهد بود؛ با توجه به تعداد واجدین شرایط برخی شعب در روستاها بسیار شلوغ است. نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در گفت‌وگو با پایگاه […]

   


  رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به تعرفه‌هایی که تاکنون مصرف شده است درصد مشارکت مردم شهرستان به ۹۰ درصد هم رسیده است و در ساعات آتی قطعاً بیشتر خواهد بود؛ با توجه به تعداد واجدین شرایط برخی شعب در روستاها بسیار شلوغ است.


  نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، با اشاره به حضور گسترده مردم شهرستان فیروزکوه در دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا، گفت: در شهرستان فیروزکوه انتظار نمی‌رفت از ساعات ابتدایی مردم برای شرکت در انتخابات حاضر شوند، ولیکن در همان ساعات در همه شعب تعیین شده، مردم حضور داشتند.

  وی ادامه داد: با توجه به تعرفه‌هایی که تاکنون مصرف شده است درصد مشارکت مردم شهرستان به ۹۰ درصد هم رسیده است و در ساعات آتی قطعاً بیشتر خواهد بود؛ با توجه به تعداد واجدین شرایط برخی شعب در روستاها بسیار شلوغ است، البته باید در نظر گرفت روز جمعه است و مردم تهران نیز در شهرستان حضور دارند و مشارکت بالایی برآورد می‌شود.

  رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فیروزکوه با تاکید بر این که تاکنون تخلف انتخاباتی خاصی گزارش نشده است، اظهار داشت: تخلفات خاص و ویژه‌ای به ما گزارش نشده است البته در چند روستا اعلام کردند که افرادی از بیرون هماهنگ شده برای رای دادن آمدند که این گزارش در حال بررسی است و اگر چنین موردی اتفاق افتاده باشد حتماً برابر قانون برخورد خواهد شد.

  وی با رد خبرها منتشرشده مبنی بر تعطیلی مدارس شهرستان فیروزکوه، اذعان داشت: این خبر صحت ندارد و مدارس شهرستان فیروزکوه فردا دایر است؛ بر اساس زمان اتمام کار انتخابات اگر بنا باشد مدارس تعطیل باشد صبح زود اعلام خواهیم کرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank