دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 50472
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
 •   

  تخلفات روحانی در تاریخ ثبت می شود/ کل دولت ستاد رئیس جهمور شده است

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور دهم و یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:دولت روحانی در ایام انتخابات تخلفات بی شماری را داشته است؛ از سفرهای انتخاباتی تا پرداخت یارانه به افرادی که مدت ها آن را دریافت نکرده بودند. وام دهی به بهداران و وعده هایی که به مردم می دهد خلاف اخلاق است. به […]


  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور دهم و یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:دولت روحانی در ایام انتخابات تخلفات بی شماری را داشته است؛ از سفرهای انتخاباتی تا پرداخت یارانه به افرادی که مدت ها آن را دریافت نکرده بودند. وام دهی به بهداران و وعده هایی که به مردم می دهد خلاف اخلاق است. به طور کلی ایشان دولت را ستاد انتخاباتی خود کرده اند و این خلاف قانون است اما این مسائل از یاد نمی رود و در تاریخ ثبت خواهد شد


  لطف اله فروزنده معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بوده و یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در گزارش با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص انتخابات گفت:آقای قالیباف یک عمل انقلابی و کاملا درست انجام داد؛ روشن شد که نیروهای انقلاب به دنبال پیروزی اسلام هستند نه منافع شخصی خودشان.

  فروزنده افزود: این حرکت دکتر قالیباف هم باعث وحدت و انسجام شد و هم به شدت رای آقای رئیسی را بالا می آورد و باعث سردرگمی در جبهه رقیب نیز شد؛ به نظر می رسد با این حرکت دیگر کار تمام است؛ جمعیت و حرکت مردمی که در مصلی تهران مشاهده کردیم این موضوع مهم را نشان می دهد.

  وی همچنین در رابطه با این که چرا آقای رئیسی به نفع قالیباف کنار نرفت؛ گفت:به هر حال این تفاهم بین آن ها بوده و با توجه به استقبالی که از آقای رئیسی شده بود و نفوذی که در مردم داشت؛ جمع بندی همه این بود که آقای قالیباف باید به نفع آقای ریئیسی کنار بروند؛ البته فرقی هم نمی کند؛ هر دو رکن مهم دولت جدید خواهند بود؛ به دلیل این که هر دو با برنامه، توانمند و مکمل هم هستند و می توانند کشور را از این وضعیت رکود و بحران اقتصادی نجات دهند.

  فروزنده در خصوص تخلفات دولت روحانی و برپایی ستاد انتخاباتی اظهار کرد:دولت روحانی در ایام انتخابات تخلفات بی شماری را داشته است؛ از سفرهای انتخاباتی تا پرداخت یارانه به افرادی که مدت ها آن را دریافت نکرده بودند. وام دهی به بهداران و وعده هایی که به مردم می دهد خلاف اخلاق است. به طور کلی ایشان دولت را ستاد انتخاباتی خود کرده اند و این خلاف قانون است اما این مسائل از یاد نمی رود و در تاریخ ثبت خواهد شد.

  منبع:راه دانا

  انتهای متن/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank