دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 50488
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
 •   

  ۲ هزار نفر انتخابات شهرستان فیروزکوه را برگزار می کنند

  فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در روز انتخابات در ۸۰ شعبه اخذ رای، انتخابات شهرستان فیروزکوه برگزار می کنند. نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت: نزدیک به هزار ۶۰۰ نفر در شعبه‌های اخذ رای و بیش […]


  فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در روز انتخابات در ۸۰ شعبه اخذ رای، انتخابات شهرستان فیروزکوه برگزار می کنند.


  نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت: نزدیک به هزار ۶۰۰ نفر در شعبه‌های اخذ رای و بیش از ۳۰۰ نفر اعضای هیات اجرایی و سربازرس و ناظر هستند که در کل نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در روز انتخابات در ۸۰ شعبه اخذ رای، کار انجام می‌دهند.

  وی افزود: ۱۸۰ ماشین در اختیار داریم که باید برای اخذ رای آماده شده اند؛ کلیه کارهایی که باید از اول صبح باید آماده می‌شد و تحویل نمایندگان فرماندار و اعضای شعب می‌کردیم، انجام شده است؛ همچنین کلیه صندوق‌های اخذ رای، هم شورا و هم ریاست جمهوری، که ۱۶۰ صندوق اخذ رای است به اقلام مورد نیاز، تجهیز شده است.

  طاهری در خصوص آمادگی نیروهای انتظامی، اذعان داشت: نیروهای انتظامی مورد نیاز پیش‌بینی و آماده است و الان در حال استراحت هستند تا اول صبح در خدمت آنها باشیم؛ همه کسانی که باید در شعبه‌ها برای همکاری حضور داشته باشند هم برگه‌های ماموریت خود را تحویل گرفتند و هم هماهنگی بین اعضا انجام شده است؛ تدارکات مورد نیاز برای فردا، هم نهار و هم شام، برنامه‌ریزی شده است؛ آمادگی کامل را برای اجرای انتخابات در موقع مقرر انجام دهیم.

  فرماندار فیروزکوه با تاکید بر این که تا اکنون هم چنان انصرافی در کاندیداهای شورای شهر ادامه دارد، گفت: تا این زمان که با شما صحبت می‌کنم تعداد انصرافی‌ها حدود ۱۵ نفر هستند؛ هنوز اصرار برای انصرافی داریم که ما نمی‌توانیم بپذیریم.

  وی در ادامه اظهار داشت: اکنون ۳۷۴ کاندید برای انتخابات شورای شهر فیروزکوه باقی ماندند؛ تعداد واجدین شرایط رای دادن در این دوره انتخابات، حدود ۲۳ هزار نفر خواهد بود؛ در سال ۹۲ میزان مشارکت مردم شهرستان فیروزکوه ۷۲ درصد بود و در سال گذشته نزدیک به ۸۳ درصد مشارکت بود؛ امیدواریم این دوره هم با همین حدود مشارکت رقم بخورد.

  طاهری در خصوص تخلفاتی انتخاباتی در روز قبل از انتخابات گفت: امروز تخلف انتخاباتی نداشتیم، تنها یک مورد توزیع CD داشتیم که با تذکر مسئله تمکین شد و این امر مربوط به انتخابات ریاست جمهوری بود؛ البته تبلیغات در فضای مجازی وجود داشت و در این مورد تذکرات لازم هم داده شد.

  فرماندار در پایان تاکید بر مشارکت حداکثری مردم شهرستان داشت و بیان کرد: مردم شهرستان، چه در روستاها و چه در شهر، برای رای دادن اقدام کنند تا بتوانیم اکثریت حضور را در مجموعه شهرستان داشته باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank