دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 50990
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
 •   

  امربه معروف و نهی از منکر از جهاد بالاتر است

  رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فیروزکوه در نشست ضابطین امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر از جهاد نظامی تاثیرش بیشتر و مهمتر است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،ضابطین امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فیروزکوه در نشستی به […]


  رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فیروزکوه در نشست ضابطین امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر از جهاد نظامی تاثیرش بیشتر و مهمتر است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،ضابطین امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فیروزکوه در نشستی به بررسی ابعاد مختلف این فریضه الهی پرداختند.

  این نشست با حضور دادستان شهرستان فیروزکوه و فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان برگزار شد؛ اکبر کلیچ، رئیس ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر شهرستان فیروزکوه با اشاره به صحبت‌های رهبری این امر را وظیفه و مسئولیت شرعی دانست و هم‌چنین اذعان داشت امر به معروف و نهی از منکر مسئولیت انقلابی و سیاسی افراد هم هست.

  وی افزود: مقام معظم رهبری مسئله امر به معروف و نهی از منکر را با رعایت شرایط آن یک تکلیف شرعی عمومی برای حفظ احکام اسلامی و سلامت جامعه می‌دانند.

  وی گفت: مطالبه رهبری در این زمینه این است که چرا این واجب در جامعه اسلامی هنوز اقامه نشده است؟ امر به معروف و نهی از منکر واجب حتمی همه است، و این امر برای مسئولان کشور سنگین تر است.

  کلیچ خاطرنشان کرد: مسئولیت ضابطین این امر مسئله زبانی است که تأثیرش از جهادی که توپ و تفنگ و بمب است، بیشتر و مهمتر است.

  بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، خدای متعال در زبان این اثر را قرار داده است؛ در امر و نهی این اثر را قرار داده است ما چرا این حکمت الهی را درک نمی کنیم و حاضر نیستیم از این ابزار عظیم الهی استفاده کنیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank