دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 50761
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
 •   

  حضور پرشور مردم در انتخابات جوابی دندانشکن برای مخالفان نظام بود

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه:حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات جوابی دندانشکن برای مخالفان نظام بود، آنان که خواستار حضور کم رنگ مردم در انتخابات بودند اما با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب مردم با حضوری پرشور پای صندوق های رای آمدند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی امام جمعه شهرستان […]


  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه:حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات جوابی دندانشکن برای مخالفان نظام بود، آنان که خواستار حضور کم رنگ مردم در انتخابات بودند اما با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب مردم با حضوری پرشور پای صندوق های رای آمدند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی امام جمعه شهرستان فیروزکوه ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستاها اظهار کرد: از کاندیداها که سبب گرم شدن تنور انتخابات شدند قدر دانی میکنیم، پیروز انتخابات ملت ایران بوده است.

  وی تصریح کرد: حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات جوابی برای مخالفان نظام بود، آنان که خواستار حضور کم رنگ مردم در انتخابات بودند اما با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب مردم با حضوری پرشور پای صندوق های رای آمدند.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: از این پس انتظار می رود رئیس جمهور منتخب به وعده هایی که پیش از انتخابات داده است عمل کند.

  وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه همگان باید به قانون احترام بگذارند، اخلاق مداری و قانون مداری هواداران حجت الاسلام رئیسی را مورد تمجید قرار داد.

  حجت الاسلام اسماعیلی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بیان کرد: انتظار می رود در این ماه نمازهارا اول وقت اقامه شود، خداوند در قرآن کریم دستور به اقامه نماز داده است نه خواندن آن، ماه رمضان ماه آشتی با قرآن است، سعی شود در این ماه روزی یک جز قرآن قرائت شود.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: پدران و مادران در این ماه به تشویق فرزندان برای قرائت قرآن بپردازند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank