دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 50988
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
 •   

  قریب به هزار نفر از شهروندان فیروزکوهی در مراسم ارتحال امام (ره) حضور خواهند داشت/ مقام معظم رهبری به خط و راه امام (ره) توجه و به هدف امام (ره) ایمان دارند

  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در نشست خبری به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره)، گفت: امری که این سال‌ها مکرراً از سوی حضرت آقا نیز مطرح می‌شد بازخوانی و بازتوجه به نظرات و افکار امام (ره) است؛ حضرت آقا مکرر اشاره داشتند باید از انحراف خط امام (ره) جلوگیری شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، […]


  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در نشست خبری به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره)، گفت: امری که این سال‌ها مکرراً از سوی حضرت آقا نیز مطرح می‌شد بازخوانی و بازتوجه به نظرات و افکار امام (ره) است؛ حضرت آقا مکرر اشاره داشتند باید از انحراف خط امام (ره) جلوگیری شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نشست خبری فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، سرهنگ پاسدار یدالله سلیمانی، به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مورخ ۱۱ خرداد ماه سال ۹۶ برگزار شد.

  سرهنگ پاسدار یدالله سلیمانی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در این نشست با تاکید به این که پرداختن به مراسم ارتحال امام (ره) در بازخوانی اندیشه‌های امام (ره) موثر است، گفت: فرصتی است تا به این مسئله بپردازیم که امام (ره) برای انقلاب اسلامی چه شاخصه‌ها و معیارهایی را ترسیم کردند؛ این که انقلاب اسلامی با چه سیاست‌ها و تدابیری پیش رفت؛ امری که این سال‌ها مکرراً از سوی حضرت آقا نیز مطرح می‌شد بازخوانی و بازتوجه به نظرات و افکار امام (ره) است.

  وی در ادامه اشاره داشت: حضرت آقا مکرر اشاره داشتند باید از انحراف خط امام (ره) جلوگیری شود. کاری که باید در این ایام بیشتر به آن توجه داشت بازخوانی خط مشی امام (ره)، بازخوانی مبانی عملی و معنوی و دینی انقلاب اسلامی است؛ اگر بتوانیم این مسئله را خوب مطرح کنیم قطعاً از این انحرافی که رهبری بر آن تاکید دارند جلوگیری خواهد شد و نسل جوان با اندیشه‌های ناب امام (ره) آشنا خواهیم شد.

  سلیمانی با اشاره به تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، اذعان داشت: برای تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و آرمان های امام (ره) قریب به هزار نفر از شهروندان فیروزکوهی در این برنامه حضور دارند که این هم نشان از پیوند مداوم امام (ره) و امت است؛ در شهرستان برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده است؛ در مسئله ترابری، پشیبانی، تمهیدات ایمنی و امنیتی پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است.

  وی در ادامه با اشاره به پیوند قلبی بین امت و امام (ره)، گفت: این امر در انقلاب اسلامی ناگسستنی است؛ کسانی در مراسم ارتحال امام (ره) شرکت می‌کنند که محضر امام (ره) را درک نکردند و حتی بعد رحلت ایشان به دنیا آمدند؛ این پیوند عمیق معنوی و قلبی بین ولی و مردم است؛ نشات گرفته از روح ملکوتی امام (ره) است؛ نشات‌گرفته از نگاه خدامحوری امام (ره)، استکبارستیزی امام (ره)، ماهیت اصلی انسان است.

  فرمانده‌ سپاه ناحیه فیروزکوه در خصوص نقش مقام معظم رهبری در ادامه راه امام (ره) تاکید کرد: نزدیک به ۳ دهه انقلاب اسلامی با صلابت اداره شده است و در مسیر امام (ره) حرکت کردیم، این امر نشان از این دارد که رهبری به نقش خود در این زمینه عمل کرده است؛ در انتخابات هم مردم پای نظام ایستادند و قطعاً با نگاه رهبری به حضور حداکثری مردم بود؛ ایشان از زمانی که مسئولیت رهبری را بر عهده داشتند به این امر توجه داشتند، به خط و راه امام (ره) توجه داشتند و به هدف امام (ره) نیز ایمان داشتند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank