دیمه نیوز
امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52442
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
 •   

  ترامپ نامحبوبترین رئیس جمهور آمریکا در هفتاد سال اخیر

  آخرین نظرسنجی‌های صورت گرفته در آمریکا از کاهش قابل توجه مقبولیت سیاسی دونالد ترامپ حکایت دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، میزان مقبولیت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بعد از ۶ ماه فعالیت به پایین‌ترین حد در قیاس با دیگر روسای جمهور این کشور در هفتاد سال اخیر رسیده است. به نوشته وبگاه «هیل» […]


  آخرین نظرسنجی‌های صورت گرفته در آمریکا از کاهش قابل توجه مقبولیت سیاسی دونالد ترامپ حکایت دارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، میزان مقبولیت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بعد از ۶ ماه فعالیت به پایین‌ترین حد در قیاس با دیگر روسای جمهور این کشور در هفتاد سال اخیر رسیده است.

  به نوشته وبگاه «هیل» در نظرسنجی مشترک روزنامه «واشنگتن پست» و شبکه خبری «ای. بی. سی» نشان داد که تقریبا ۳۶ درصد رای دهندگان ترامپ را تایید می‌نمایند در حالی‌که ۵۸ درصد مخالف ترامپ هستند.

  بر این اساس، میزان مقبولیت ترامپ به نسبت بررسی‌های صورت گرفته مشابه ۶ درصد کاهش داشته است.

  همچنین دو سوم آمریکایی‌ها (۶۳درصد) معتقدند که نشست بین ترامپ با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه نامناسب بوده است. ۶۰ درصد نیز گفته‌اند که روسیه سعی در نفوذ در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا را داشت.

  به نوشته هیل، ۳۸ درصد شرکت کنندگان در این نظر سنجی معتقندکه ترامپ در پیشبرد برنامه کاری‌اش موفق بوده در حالی ‌که ۵۵ درصد خلاف این نظر را دارند.

  از سوی دیگر دو سوم افراد معتقدند که به ترامپ در مذاکره با دیگر سران جهان اعتقاد ندارند و ۴۸ درصد نیز می‌گویند که رهبری آمریکا بر جهان در زمان ترامپ ضعیف‌تر شده است.

  ترامپ در واکنش به این نظرسنجی گفت هرچند که چهل درصد مقبولیت نیز در این زمان نتیجه بدی نمی‌باشد اما این نتیجه شبیه نظرسنجی نادرست در دوران انتخابات بود.

  منبع:فارس
  انتهای پیام/م


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank