دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52421
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
 •   

  تیم درده ای مقیم فیروزکوه نایب قهرمان مسابقات یادواره شهدای درده شد

  به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهدای روستای درده ،اهالی روستای درده استان تهران در قالب ۴ تیم جوانان و پیشکسوتان اقدام به برگزاری مسابقات چهار جانبه نمودند که در پایان تیم درده ای های مقیم شهری ری «تیم جوانان شهید علی حسن آقایی » به مقام قهرمانی رسید. حسن نام آور رئیس هیئت […]


  به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهدای روستای درده ،اهالی روستای درده استان تهران در قالب ۴ تیم جوانان و پیشکسوتان اقدام به برگزاری مسابقات چهار جانبه نمودند که در پایان تیم درده ای های مقیم شهری ری «تیم جوانان شهید علی حسن آقایی » به مقام قهرمانی رسید.


  حسن نام آور رئیس هیئت فوتبال شهرستان فیروزکوه در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با اعلام این خبرگفت :این دوره از مسابقات با حضور با تیم های درده ای های مقیم شهر ری ،فیروزکوه ،ورامین برگزار شد.

  وی اضافه کرد :این دوره از مسابقات با همکاری کمیته ورزشی ستاد یادواره شهدای روستای درده و شورای ورزشی روستا و با حضور تیم های شرکت کننده در تاریخ های شانزدهم تیر ماه و بیست تیر ماه به ترتیب در مجموعه های ورزشی مالک اشتر شهر ری و زمین چمن آزادگان برگزار شد.

  رئیس هیئت فوتبال شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه از این دست از مسابقات می تواند علاوه بر اشاعه فرهنگ جوانمردی عاملی برای محک زدن ورزشکاران باشد افزود :بعد از برگزاری مسابقات ضربدری بین تیم های شرکت کننده در مسابقه نهایی تیم جوانان شهری ری «شهید علی حسین آقایی » موفق شد با یک گل در زمین چمن فوتبال آزادگان بر تیم شاهد درده ای های مقیم فیروزکوه «شهید جمال تاج الدین » فائق آمده و عنوان نخست را از آن خود کند.
  حسن نام آور سطح برگزاری این دوره از مسابقات را مناسب ارزیابی و تصریح کرد :بعد از اتمام مسابقه فینال به رسم یاد بود کاپ قهرمانی به تیم جوانان شهر ری توسط مسئولین شهرستان فیروزکوه اهدا شد.

  رئیس هیئت فوتبال شهرستان تصریح کرد :یکی از نکات برجسته این بازی استقبال تماشاگران شهرستان از این بازی بوده است که این موضوع در جای خود سبب برگزاری مسابقه دیدنی شده بود.

  وی در پایان از تمامی اهالی محترم روستای درده و تماشاگران تشکر و تصریح کرد :امید می رود با بستر سازی مناسب و تمهید شرایط مناسب مسابقات نظیر برای ترویج و اشاع فرهنگ ورزشی برگزار شود.

  طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه، سرهنگ سلیمانی فرماندهی محترم ناحیه بسیج، شادمهر ریاست اداره ورزش وجوانان ، دکتر لاسجردى،
  سرهنگ کلیچ فرماندهی سابق محترم سپاه شهرستان، اعضای شورای شهر و اعضای شورا اسلامی روستای درده و جمعی از خانواده های شهدا و پیشسکوتان ورزشی شهرستان و روستا از نظاره گران این بازی بودند.

  گفتنی است کمیته برگزاری این دوره از مسابقات به سبب حمایت کارخانه سیمان فراز از این مسابقات مراتب تشکر و قدردانی خویش را از این واحد تولیدی اعلام نمود
   


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank