دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52463
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
 •   

  رزمی کاران استان تهران مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند

    به منظور گرامی داشت  یاد و خطره شهدای مدافع حرم و نیز افزایش سطح آمادگی رزمی کاران یک دوره مسابقات  موی تای «تای بوکس » به همت اداره ورزش و هیئت رزمی شهرستان  با حضور ورزشکارانی از تیم های پردیس ،بومهن ،دماوند ،رودهن ،سمنان و فیروزکوه برگزار می شود. احمد محمد پور رئیس هیت […]

   


  به منظور گرامی داشت  یاد و خطره شهدای مدافع حرم و نیز افزایش سطح آمادگی رزمی کاران یک دوره مسابقات  موی تای «تای بوکس » به همت اداره ورزش و هیئت رزمی شهرستان  با حضور ورزشکارانی از تیم های پردیس ،بومهن ،دماوند ،رودهن ،سمنان و فیروزکوه برگزار می شود.


  احمد محمد پور رئیس هیت رزمی شهرستان فیروزکوه در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز؛با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیت رزمی برگزار خواهد شد.

  وی افزود: هئیت رزمی شهرستان متشکل از چندین رشته ورزشی بود که هر کدام در سبک های و سیاق های مختلف علوم و فنون دفاع شخصی، مبارزه انفرادی و …را تحت نظر اساتید مجب و کار آزموده فرا خواهند گرفت.

  وی با اشاره به اینکه شرکت برای تمامی رشته های رزمی در این تورنومنت ورزشی آزاد است گفت :رزمی کاران رده های سنی نونهالان،نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان شهرستان می توانند به منظور افزایش میزان آمادگی خویش مقابل یکدیگر قرار گیرند.

  محمد پور برگزاری این دور از مسابقات را عاملی برای بالا رفتن روند آمادگی رزمی کاران دانست و تاکید کرد :شهدای مدافع حرم از جمله شهدایی هستند که حریت و آزادگی را در مفهوم واقعی کلمه به منصه ظهور گذاشته و با اکتساب از این خصیصه ارزشمند این مسابقات تحت این نام برگزار خواهد شد.

  رئیس هئیت ورزش های رزمی شهرستان تصریح کرد: مکان و زمان برگزاری این آوردگاه ورزشی به ترتیب در سالن چند منظوره شهرک ولیعصر و در تاریخ سی ام تیر ماه سال جاری می باشد.

  وی در پایان ضمن تشکر از مسئولین اداره ورزش و جوانان تاکید کرد:امید می رود با برگزاری چنین مسابقاتی علاوه بر بالا رفتن سطح آمادگی جسمانی رزمی کاران زمینه حضور آنها در مدارج استانی و کشوری فراهم آید.

  گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۹۱۲۲۹۳۳۳۰۳ – ۷۶۴۴۲۱۳۲ و ۷۶۴۴۷۳۷۳ تماس حاصل نمایند.

  نگارنده:مسعود حسینی

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank