دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 51715
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
 •   

  روز قدس، روز وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است/ پاسخ موشکی سپاه نشان از ابرقدرت بودن کشور در تمام ابعاد دارد

  نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس، روز وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است و پاسخ موشکی سپاه نشان از ابرقدرت بودن کشور در تمام ابعاد دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، قاسم میرزایی نیکو در حاشیه راهپمایی روز قدس با بیان اینکه روز وحدت اسلامی، همبستگی و یکپارچه […]


  نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس، روز وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است و پاسخ موشکی سپاه نشان از ابرقدرت بودن کشور در تمام ابعاد دارد.  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، قاسم میرزایی نیکو در حاشیه راهپمایی روز قدس با بیان اینکه روز وحدت اسلامی، همبستگی و یکپارچه شدن جهان اسلام است، اظهار کرد: اگر مسلمانان دست به دست هم دهند، می‌توانند با همه استکبار جهانی برخورد کنند.

  وی افزود: استکبار جهانی، صهیونیست بین‌المللی و تروریسم مرتجع یک مجموعه‌ای را می‌سازند که روز قدس تجلی مبارزه با این‌ها باشد.

  نماینده مردم دماوند و فیروزکوه با اشاره به ماجرای تروریستی تهران، خاطرنشان کرد: لج‌بازی استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی با اهداف اصلی انقلاب، کاملاً

  مشخص است و وقتی در منطقه شکست خوردند، دست به هر کاری می‌زنند که این کار نیز، کار غیر برنامه‌ریزی شده بود.

  میرزایی نیکو در خصوص پاسخ موشکی سپاه به استکبار جهانی، تصریح کرد: این قدرت واقعی و قدرت ملی کشور است که نشان دهد در تمام ابعاد، ابرقدرت است و می‌تواند منطقه و حتی کسانی که چشم طمعی دارند را در نطفه خفه کند.

  منبع: تارود

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :