دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52412
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
 •   

  فعالیت گروه‌های جهادی در شهرستان فیروزکوه/ فعالیت‌های محرومیت‌زدایی تا پایان سال ۹۸

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: یک گروه جهادی امروز وارد فیروزکوه خواهند شد، دو گروه جهادی دیگر هم روز دوشنبه وارد فیروزکوه خواهند شد؛ یک گروه هم در هفته گذشته مشغول به کار شدند. سید علی کیا، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فیروزکوه، در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص اقدامات […]


  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: یک گروه جهادی امروز وارد فیروزکوه خواهند شد، دو گروه جهادی دیگر هم روز دوشنبه وارد فیروزکوه خواهند شد؛ یک گروه هم در هفته گذشته مشغول به کار شدند.


  سید علی کیا، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فیروزکوه، در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص اقدامات گروه‌های جهادی در روستاهای فیروزکوه گفت: یک گروه جهادی امروز وارد فیروزکوه خواهند شد، دو گروه جهادی دیگر هم روز دوشنبه وارد فیروزکوه خواهند شد؛ یک گروه هم در هفته گذشته مشغول به کار شدند.

  وی در خصوص اهداف طرح‌ریزی شده برای این گروه‌های جهادی اذعان داشت: یک گروه جهادی در جهت تکمیل ساخت مسجد گدوک فعال است؛ یک گروه جهادی نیز برای امامزاده جیلیزجند و بحث فرهنگی منطقه تنگه واشی وارد فیروزکوه خواهند شد؛ گروه سوم که شامل دو گروه جهادی است برای مرمت و بازسازی مدرسه هرانده و دیگری کمک به خانه محروم و ساخت سرویس بهداشتی و حمام در سیاده وارد فیروزکوه خواهند شد.

  کیا در خصوص مدت زمانی حضور این گروه‌های جهادی خاطرنشان کرد: هر گروه به مدت ده روز در مناطق تعیین شده حضور خواهند داشت ولیکن فعالیت‌های محرومیت‌زدایی ما از امسال تا پایان سال ۹۸ ادامه خواهد داشت؛ این امر طبق بیانات مقام معظم رهبری است که ۱۵ روستای فیروزکوه به عنوان روستای محروم اعلام شده است.

  وی در ادامه افزود: گروه‌های جهادی در سال‌های قبل هم در شهرستان حضور داشتند، ولیکن امسال علاوه بر این که خود شهرستان گروه‌های جهادی می‌فرستد از شهرستان‌های دیگر هم برای کمک آمده‌اند؛ همه گروه‌ها از بچه‌های فیروزکوه هستند؛ در یکی دو گروه چون بحث تخصصی پزشکی و غیره داریم از استان وارد شهرستان می‌شوند.

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فیروزکوه در خصوص اقدامات گروه‌های جهادی در سال‌های گذشته اظهار داشت: بحث ویزیت رایگان، بحث عمرانی، کمک به محروم، ساخت پل و مسجد، مرمت و بازسازی فعالیت کردند.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank