دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52125
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۲
 •   

  کارگروه تربیتی تعلیم و تربیت شهرستان فیروزکوه امضای سند ۲۰۳۰ را محکوم کرد

  کارگروه تربیتی تعلیم و تربیت شهرستان فیروزکوه با انشار بیانیه ای امضای سند ۲۰۳۰ را محکوم کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کارگروه تربیتی تعلیم و تربیت شهرستان فیروزکوه با انتشار بیانیه ای امضای سند ۲۰۳۰ را محکوم و خواستار لغو این سند شد. در این بیانیه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری آمده است: […]


  کارگروه تربیتی تعلیم و تربیت شهرستان فیروزکوه با انشار بیانیه ای امضای سند ۲۰۳۰ را محکوم کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کارگروه تربیتی تعلیم و تربیت شهرستان فیروزکوه با انتشار بیانیه ای امضای سند ۲۰۳۰ را محکوم و خواستار لغو این سند شد.

  در این بیانیه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری آمده است:

  حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب: “این سند ۲۰۳۰ و امثال آن، مواردی نیستند که جمهوری اسلامی ایران تسلیم آن‌ها شود، و امضای این سند و اجرای بی‌سروصدای آن قطعاً مجاز نیست، در این کشور مبنا اسلام و قرآن است، در نظام جمهوری اسلامی پذیرش چنین سندی، معنا ندارد”.

  زمانی که بحث کدخدایی در دنیا مطرح شد باید الزامات آن هم توسط مهره ها و سازمان های مربوطه تحت هدایت کدخدا فراهم گردد، و برای به نتیجه رسیدن که همان پذیرش کدخدایی استکبار است افراد جامعه مهمترین هستند و در بین مهمترین ها نسل جوان و نوجوان که آینده اداره جامعه بدست آنهاست، بهترین گروه برای نفوذ و تسلط بر آنها می باشد، از این رو تنظیم سند ۲۰۳۰ یکی از ابزار هدایت و آموزش نسل جدید برای پذیرش کدخدایی استکبار است.

  این سند ذلت بار، فروش فرهنگ اسلامی و ایرانی را عالماً یا جاهلاً و یا عافلاً دنبال می کند، لذا کارگروه تربیتی تعلیم و تربیت شهرستان فیروزکوه امضای این سند را توسط برخی از دولت مردان محکوم کرده و خواستار لغو این سند می باشد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :