دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52447
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
 •   

  کسب ۴ مدال توسط کیوکوشین‌کاران فیروزکوهی در مسابقات قهرمانی استانی/کمبود سالن ورزشی مهم ترین مشکل در شهرستان فیروزکوه

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه از کسب چهار مدال توسط کیوکوشین‌کاران خردسال و نونهال این شهرستان در مسابقات قهرمانی استان تهران خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه، در تشریح برنامه‌های هیأت‌های ورزشی گفت: تمام هیأت‌های ورزشی در شهرستان فیروزکوه فعالیت دارند؛ اما […]


  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه از کسب چهار مدال توسط کیوکوشین‌کاران خردسال و نونهال این شهرستان در مسابقات قهرمانی استان تهران خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه، در تشریح برنامه‌های هیأت‌های ورزشی گفت: تمام هیأت‌های ورزشی در شهرستان فیروزکوه فعالیت دارند؛ اما با مشکلات زیربنایی مواجه‌اند.

  وی با اشاره به این که کمبود سالن ورزشی مهم‌ترین مشکل ما در شهرستان فیروزکوه است، اذعان داشت: اکثر رشته‌های ورزشی در این شهرستان در سالن‌های چندمنظوره فعالیت دارند.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: از ۲۳ تیرماه مسابقات طناب‌کشی و شطرنج بانوان انتخابی روستایی بخش ارجمند در سالن ورزشی این شهر برگزار شد و استقبال خوبی از این رقابت‌ها انجام گرفت.

  وی به دیدار نهایی مسابقات تیم‌های وزنا و وشتان اشاره کرد و گفت: ۷ تیم در این رقابت‌ها شرکت داشتند و تیم وزنا موفق به کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها شد؛ توسعه ورزش بانوان به‌ویژه در روستاها را نیز در دستور کار داریم.

  شادمهر در ادامه خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی کیوکشین کاراته در رده سنی نوباوگان، خردسالان و نونهالان ۲۳ تیرماه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی سالن افراسیابی برگزار شد؛ محمدرضا اسفندیار در رده خردسالان در وزن ۲۳ کیلوگرم با تصاحب مدال نقره مقام دوم را به دست آورد و محمدرضا رضایی در بخش نونهالان در وزن ۴۵ کیلوگرم با تصاحب جایگاه دوم مدال نقره این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

  وی تأکید کرد: امیرعلی باطبی هم در رده خردسالان در وزن ۴۵ کیلوگرم به همراه محمدرضا میرزایی در بخش نونهالان در وزن ۵۰ کیلوگرم مدال‌های برنز این رقابت‌ها را کسب کردند.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه در ادامه اذعان داشت: مسابقات فوتبال چهارجانبه یادواره ۲۳ شهید روستای درده در رده سنی جوانان و پیشکسوتان با حضور نمایندگان شهرری و ورامین برگزار شد؛ این رقابت‌ها در زمین چمن آزادگان فیروزکوه بود و تیم جوانان شهرری (شهید علی حسین آقایی) به مقام قهرمانی رسید.

  وی در تشریح سایر برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه به برگزاری مسابقات والیبال انتخابی روستایی در بخش ارجمند اشاره کرد و گفت: این رقابت‌ها با قهرمانی تیم روستای اهنز به پایان رسید و هدف تزریق ورزش به روستاها با نگاه استعدادیابی است.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank