دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53358
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
 •   

  ادعای مدیرعاملی نعمت زاده بر شستا کذب است/ مدیرعامل شستا حتما در دولت دوازدهم تغییر می کند

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر مدیرعاملی نعمت زاده در شستا اظهارداشت: این خبر از اساس کذب است چرا که آقای نعمت زاده و ربیعی این موضوع را تکذیب کرده اند. سلمان خدادادی ، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ در […]


  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر مدیرعاملی نعمت زاده در شستا اظهارداشت: این خبر از اساس کذب است چرا که آقای نعمت زاده و ربیعی این موضوع را تکذیب کرده اند.


  سلمان خدادادی ، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ در خصوص اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر مدیرعاملی نعمت زاده در شستا اظهارداشت: این خبر از اساس کذب است چرا که آقای نعمت زاده و ربیعی این موضوع را تکذیب کرده اند.

  وی بر همین اساس افزود: ادعای مدیر عاملی نعمت زاده بر شستا کذب است و قرار نیست وی متصدی این جایگاه شود؛ صحبت هایی در رابطه با گزینه های احتمالی سازمان شستا شده است ولی نامی از اقای نعمت زاده در این میان نیامده است.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین افزود: حتما مدیر عامل شستا در دولت دوازدهم تغییر می کند و در دولت بحث و گفت وگو ها برای مدیر عاملی شستا وجود دارد ولی تا کنون گزینه نهایی به مجلس و سایر اعضا معرفی نشده است و اینکه زود تر از موعد بخواهیم در این باره گمانه زنی کنیم درست نیست.

  منبع:راه دانا

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها