دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53346
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
 •   

  نماینده مردم فیروزکوه و دماوند بلاخره پای درد و دل مردم نشست/میرزایی نیکو پس از یک سال به یاد مردم در روستاهای مهاباد و خمده افتاد

  مشکلات و مسائل روستای مهاباد و خمده با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه و اعضای شورای اسلامی و جمعی از اهالی روستای مهاباد بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهندس نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، میرزایی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در روستای مهاباد […]


  مشکلات و مسائل روستای مهاباد و خمده با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه و اعضای شورای اسلامی و جمعی از اهالی روستای مهاباد بررسی شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهندس نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، میرزایی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در روستای مهاباد و خمده در نشستی با اعضای شورای اسلامی و جمعی از اهالی این روستاها به بررسی مسائل و مشکلات پرداختند.

  مشکلات و مسائل روستاها با حضور اعضای شورای شهر و اهالی روستا در این نشست در حضور نماینده مجلس این شهرستان بعد از گذشت حدود یک سال مطرح شد و مردم توانستند امید به رسیدگی و رفع مشکلات داشته باشند.
  در این نشست به مواردی همچون حضور کارشناس ناظر برای لوله گذاری آبیاری تحت فشار، گاز رسانی به منطقه پایین دست روستا، مشکلات ناشی از تعیین حریم رودخانه،عدم بهره مندی روستا مهاباد از اینترنت پرسرعت پرداخته شد.

  هم چنین خانوارهای روستایی فاقد برق، بهسازی معابر و راه ها با استفاده از قیر یارانه ای، عدم وجود امکانات ورزشی، بازنگری زودتر از موعد طرح هادی، عدم آسایش اهالی روستای خمده در روزهای آخر هفته و تعطیلات مطرح شد؛ قابل ذکر است دستورات لازم در این نشست جهت رفع مشکلات مطرح شده توسط نورالله طاهری صادر شد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank