دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53575
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
 •   

  افتتاح پروژه های اشتغالزا طی هفته دولت در فیروزکوه

  فرماندار شهرستان فیروزکوه از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بزرگی در شهرستان فیروزکوه در هفته دولت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با اشاره به هفته دولت و برنامه‌های شهرستان برای این هفته، گفت: پروژه‌های زیادی همانند کارهای بخش کشاورزی و صنعت، ادارات مختلف، افتتاح کلینیک بیمارستان، […]


  فرماندار شهرستان فیروزکوه از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بزرگی در شهرستان فیروزکوه در هفته دولت خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با اشاره به هفته دولت و برنامه‌های شهرستان برای این هفته، گفت: پروژه‌های زیادی همانند کارهای بخش کشاورزی و صنعت، ادارات مختلف، افتتاح کلینیک بیمارستان، آبیاری قطره‌ای، بنیاد مسکن در روستاها، ساخت و تعمیر و تجهیز خانه‌های بهداشت در روستاها وجود دارد.

  وی افزود: برخی پتانسیل‌های شهرستان همانند تولیدات برخی کارخانه‌ها، شرکت‌ها در نمایشگاه حضور دارند؛ ما چند پروژه بزرگ همانند اصلاح نژاد دام سبک و غیره باید افتتاح شود؛ این پروژه‌ای کشوری است و یکی از مقامات کشوری حضور خواهند داشت؛ همانند سن‌ایچ، شیوا، راه‌اندازی پروژه دهکده سیب، کلنگ‌زنی تسویه فاضلاب شهرستان و غیره را در هفته دولت خواهیم داشت.

  طاهری اذعان داشت: بر روی جاده‌های سمنان به فیروزکوه و گرمسار به فیروزکوه کار می‌شود؛ امسال باید سمنان افتتاح شود؛ جاده گرمسار به فیروزکوه هم کارهای زیرساختی در حال انجام است؛ ما حدود ۲۲۰ واحد مسکن مهر را داریم؛ مراجعات ابتدایی دوره ما در خصوص مسکن مهر بود؛ کارهای خوبی در این زمینه انجام شد؛ افتتاح طرح ۵۳۰ هکتاری گل محمدی را که مدت‌ها پیگیری کردیم خواهیم داشت.

  وی در ادامه افزود: ما در خصوص چند کار مجبور شدیم ستاد اقتصاد مقاومتی استان برویم و طرح انتقاد کنیم تا جلسه‌ای برای مجموعه شهرستان برگزار شد؛ سرمایه‌گذارانی که در شهرستان کارشان در حال تمام شدن است اما شروع نشده است که گیرهای کوچک اداری دارد.

  فرماندار فیروزکوه در خصوص آغاز به کار شهرک صنایع تبدیلی در شهرستان بیان کرد: اگر این صنایع در شهرستان شروع شود به تنهایی دو هزار شغل ایجاد می‌کند؛ این کار قرار است در این هفته کلنگ‌زنی کنند؛ در مجموع الان ۴-۳ هزار شغل در دستور کار داریم.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank