دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52776
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
 •   

  برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه

  جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار و روسای ادارت مختلف شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، و روسای ادارات و سازمان‌های مختلف این شهرستان در فرمانداری برگزار شد. در ابتدای جلسه نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با اشاره […]


  جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار و روسای ادارت مختلف شهرستان برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، و روسای ادارات و سازمان‌های مختلف این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

  در ابتدای جلسه نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با اشاره به روزهای پایانی کار دولت یازدهم و تغییر دولت، گفت: به دلیل تغییر دولت نباید کار را رها کرد؛ تا دقیقه آخر حق این مردم بر گردن ما است؛ شاید در دولت بعدی تعدادی از مدیران تغییر کنند اما این دلیل نمی‌شود امروز کار را رها کنیم.

  وی در ادامه اذعان داشت: اگر در هفته دولت کارنامه‌ای برای ارائه نداشته باشیم نزد خدا و مردم مسئول خواهیم بود؛ اگر حق شهرستان را در بودجه و تخصیص اعتبار نگیریم نسبت به مردم مسئول خواهیم بود؛ مردم همراه مسئولین شهرستان بودند؛ مهم این است که در این روزهای پایانی کار را رها نکنیم و دنبال وظایف و اعتبارات برای شهرستان برویم.

  طاهری با اشاره به اقداماتی که در شهرستان انجام شده است، تصریح کرد: اقداماتی در خصوص بیمارستان، مجموعه شبکه بهداشت انجام شده است و همه همکاری کردند و مطالبات چندین ساله مردم را به نتیجه خوبی رسانیدند؛ بحث بازار روز درخواست چندین ساله مردم بود؛ کارهایی که درباره راه‌ها انجام شده است؛ در آموزش و پرورش مدارس دورافتاده احیا می‌شود؛ اینها گوشه‌ای از اقدامات است.

  وی با اشاره به این که امسال سال اقتصاد مقاومتی است، اذعان داشت: میزان اشتغال‌زایی باید در سطح شهرستان افزایش یابد؛ امسال با میزان اشتغال‌زایی در شهرستان ارزیابی می‌شویم؛ در خصوص میزان اشتغال و راستای اشتغال زایی و هم چنین در خصوص میزان تولید باید در سطح شهرستان توضیح دهیم.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر بحث جذب سرمایه‌گذار در منطقه خاطرنشان کرد: اگر شهرستانی رشد داشته است قطعاً جذب سرمایه‌گذار بوده است و با پروژه‌هایی غیر از پروژه‌های دولتی انجام شده است؛ باید به مشکل معیشت مردم در شهرستان رسیدگی شود؛ در این زمینه همه سازمان‌ها باید همکاری داشته باشند.

  در ادامه جلسه روسای ادارت از جمله صنعت، معدن و تجارت، آموزش فنی و حرفه‌ای، کار، رفاه و تعاون، راه و شهرسازی به گزارش عملکرد خود در یک سال اخیر پرداختند؛ مشکلات روبروی پروژه‌های تعریف شده بررسی شد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank