دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52771
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
 •   

  برگزاری سومین جلسه شورای ورزش شهرستان فیروزکوه

  سومین جلسه شورای ورزش شهرستان فیروزکوه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سومین جلسه شورای ورزش شهرستان فیروزکوه با محوریت میزبانی مسابقات دو کوهستان در منطقه میشینه مرگ لزور با همکاری هیأت کوهنوردی شهرستان با حضور کریمی، معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، و اعضاء این شورا در فرمانداری شهرستان فیروزکوه […]


  سومین جلسه شورای ورزش شهرستان فیروزکوه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سومین جلسه شورای ورزش شهرستان فیروزکوه با محوریت میزبانی مسابقات دو کوهستان در منطقه میشینه مرگ لزور با همکاری هیأت کوهنوردی شهرستان با حضور کریمی، معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، و اعضاء این شورا در فرمانداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

  کریمی با اشاره به تاثیر ورزش بر زندگی مردم گفت: ورزش دارای تاثیر اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی زیادی در زندگی مردم است؛ برخی از جوانان شهرستان دارای شرایط مناسب اقتصادی هستند اما درگیر مشکلات اجتماعی و فرهنگی هستند؛ بهترین راه رفع این مشکلات سوق دادن جوانان به سمت ورزش است.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: همه ادارات و نهادهای شهرستان باید در امر توسعه اماکن ورزشی و فرهنگ ورزش در بین جوانان همکاری کنند؛ ضمن این که فصل تابستان بهترین زمان ممکن جهت استعدادیابی جوانان است، برنامه ریزی و استفاده بهینه از اوقات فراغت جوانان در این فصل باید مورد تاکید و توجه همه باشد.

  در ادامه جلسه بحث و گفت و گو بین اعضای شورا و تبادل نظر با محوریت مسائل توسعه ورزشی شد و در نهایت مصوباتی در جهت اجرا در این خصوص انجام شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank