دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52876
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
 •   

  برگزاری مسابقات کاراته بانوان شهرستان فیروزکوه به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)

  همزمان با روز دختر و ولادت حضرت معصومعه «س»  به منظور افزایش سطح راندمان بانوان کاراته کار شهرستان فیروزکوه به همت هیئت کاراته و اداره ورزش و جوانان شهرستان یک دوره مسایقه کاراته بین بانوان فروزکوه برگزار شد. کاظم شادمهر، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه، در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با […]


  همزمان با روز دختر و ولادت حضرت معصومعه «س»  به منظور افزایش سطح راندمان بانوان کاراته کار شهرستان فیروزکوه به همت هیئت کاراته و اداره ورزش و جوانان شهرستان یک دوره مسایقه کاراته بین بانوان فروزکوه برگزار شد.


  کاظم شادمهر، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه، در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات دوستانه بین اعضای تیم کاراته شهرستان در روز دوشنبه دوم مرداد ماه در مجموعه ورزشی شهدای شهرستان برگزار شد.
  وی افزود : این مسبقات با مربیگری خانم رقیه ارجمندی با حضور ۳۰ کاراته کار خانم در رده تمامی کمربندها برگزار گردید.

  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه توجه و اهتمام به ورزش بانوان عاملی برای رشد و بالندگی این قشر است؛ گفت: بانوان شهرستان بعنوان قشر تاثیر گذار در ورزش شهرستان بوده و ممارست و زمانبندی مناسب در انجام تمرینات ورزشی موجب تاثری این قشر فرهیخته در عرصه شهرستان خواهدشد.

  شادمهر سطح این دوره از مسابقات را مناسب ارزیابی و افزود: بعد از برگزاری مسابقات نفسگیر در رشته کاتای انفرادی در رده سنتی خردسالان  و در کمربند نارنجی خانم ها آیناز ذولفقاری و صدف کتال به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

  وی ادامه داد: همچنین در رشته کاتای کمربند نارنجی و در رده سنی نوجوانان خانم ها فاطمه کلیچ ،رقیه کلیچ و فاطمه مصطفوی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم  قرار گرفتند.

  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان با اشاره به اینکه حضور تماشاگران و ورزش دوستان به سبب افزایش سطح رقابت این دوره از مسابقات شده است، خاطرنشان کرد: در رشته کاتای کمربند آبی خانم ها ریحانه محمد نژاد، سامیا سراج، مقام  های اول و دوم و آرمیتا سراج و نجوا حمیدی مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

  شادمهر تصریح کرد: در رشته کاتای کمربند زرد خانم  ها زینب کمندی، فاطمه زهرا قدمی و مهذیه اسفندیار مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

  وی اذعان داشت: مقام های اول تا سوم رشته کاتای کمربند قهوه ای و مشکی نیز نصیب خانم  ها زهرا وران ،زهرا حیدری و فاطمه حیدری گردید.

  سرپرست اداره ورزش و جوانان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران مسابقات گفت: با حضور سرکار خانم رویا ملاجعفری مسؤل امور ورزشی بانوان جوایز و حکم نفرات برتر اهداء گردید.

  نگارنده: مسعود حسینی


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank