دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52769
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
 •   

  بیش از یک هزار بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان فیروزکوه

  مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه از بازرسی بیش از یک هزار از واحدهای صنفی شهرستان فیروزکوه در تیر ماه سال جاری خبر داد. سیدامین حسینی، مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه، امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص بازرسی های انجام شده در تیر ماه سال جاری گفت: تعداد بازرسی‌های انجام […]


  مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه از بازرسی بیش از یک هزار از واحدهای صنفی شهرستان فیروزکوه در تیر ماه سال جاری خبر داد.


  سیدامین حسینی، مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه، امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص بازرسی های انجام شده در تیر ماه سال جاری گفت: تعداد بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی در تیرماه سال جاری یک هزار و ۳۵۰ مورد بوده است.
  وی تصریح کرد: تعداد کل گزارش های مردمی دریافتی که به واحد بازرسی و نظارت ارسال شده است، یک مورد بوده که بررسی های لازم نیز در این مورد انجام شده است.
  مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه در خصوص تعداد پرونده‌های متشکله و ارزش ریالی آنها بیان کرد: تعداد پرونده‌های متشکله ۵۰۰ هزار ریال و کمتر و بیش از ۱۰ میلیون ریال در تیرماه سال جاری نداشته ایم.
  حسینی افزود: پرونده های بیشتر از ۵۰۰ هزار ریال و کمتر از ۱۰ میلیون ریال تعداد ۱۱ مورد بوده و ارزش ریالی آن نیز ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال تعیین شده است.
  وی در ادامه گفت: واحد بازرسی و نظارت اصناف شهرستان فیروزکوه به صورت گسترده در بازار فعالیت می‌کند و با متخلفان برخورد لازم و قانونی را انجام خواهد داد.
  مسوول بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده تخلف به واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه اطلاع دهند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank