دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52651
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۶
 •   

  تابلوی روز شمار افتتاح شرکت تولیدی سن ایچ روشن شد

  شرکت تولید سن ایچ که بعنوان بزرگترین واحد تولیدی شهرک صنعتی امیریه  فیروزکوه محسوب می شود رسما فعالیت خود را از اواخر مرداد ماه  سال جاری آغاز می کند. شفیعی، مدیر واحد تولیدی سن ایچ، در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، با اعلام آغاز فعالیت این واحد صنعتی، گفت: واحد تولیدی سن ایچ یکی […]


  شرکت تولید سن ایچ که بعنوان بزرگترین واحد تولیدی شهرک صنعتی امیریه  فیروزکوه محسوب می شود رسما فعالیت خود را از اواخر مرداد ماه  سال جاری آغاز می کند.


  شفیعی، مدیر واحد تولیدی سن ایچ، در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، با اعلام آغاز فعالیت این واحد صنعتی، گفت: واحد تولیدی سن ایچ یکی از شرکت های نامدار در زمینه تولید آبمیوه های طبیعی با استفاده از مواد اولیه سالم و بهداشتی است.

  وی در ادامه بیان کرد: این واحد تولیدی با تکیه بر منابع انسانی کار آزموده و مجرب موفق شده است در طول چندین سال فعالیت خویش با تولید محصولات مناسب نقش مهم و سازنده ای در تولید آبمیوه های طبیعی و استاندارد داشته باشد.

  شفیعی با اشاره به این که واحد سرمایه گذاری سن ایچ به هلدینگ خاصی وابسته نیست تصریح کرد: فیروزکوه کارخانه دوم این واحد سرمایه گذاری بعد از کارخانه ساوه است و این دو واحد تحت سیاست های مشترکی در حال تولید محصول هستند.

  وی فعالیت های کارخانه را در فازهای مختلف دانست و تاکید کرد: محصولات تولیدی این واحد در فاز یک شامل انواع آبمیوه، میکس میوه جات،  نکتار،  نوشیدنی گاز دار و بدون گاز و نوشیدنی های مالت است.

  مدیر این واحد صنعتی بستر سازی و فراهم نمودن فرصت های مناسب را از عوامل رشد و بالندگی تولید دانست و خاطرنشان کرد: اتکا به تولید داخلی و حمایت  از سرمایه گذاری ایرانی عامل مهم  بوده که به پشتوانه آن می توان زمینه رشد و تعالی صنعت و تولید گران را فراهم آورد.

  وی اذعان داشت: برای راه اندازی این واحد تولیدی با احتساب کل هزینه های انجام شده مبلغی در حدود ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
  شفیعی با تاکید بر اینکه وجود نیروهای بومی می تواند علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی در شهرستان در پیشبرد اهداف کارخانه موثر باشد، گفت: وجود تجرببات علمی و عملی اصل بوده که اولویت اصلی برای جذب نیرو است و مسئولین منابع انسانی به یقین این مهم را جذب نیرو اعمال خواهند کرد.
  وی در ادامه تاکید کرد: فعالیت غیر رسمی واحد تولیدی سن ایچ از اوایل تیر ماه با بارگیری چندین دستگاه تریلی به مقصد تهران آغاز شده است و پیش بینی می شود بر طبق زمانبندی مشخص تولید رسمی خطوط کارخانه از اواخر مرداد ماه سال جاری استارت بخورد.
  شفیعی در پایان  ابراز امیدواری کرد: در صورتی که مساعدت مدیران دولتی برای رفع کمبودهای شهرک صنعتی صورت پذیرد با توجه به شرایط اقلیمی مناسب برای صنعت غذا برندهای دیگر نیز در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خواهند نمود و تاثیر بسیار شگرفی بر اقتصاد شهرستان خواهد داشت.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank