دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 52955
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
 •   

  مسعود حسینی کرسی نشین ریاست انجمن موسسات و شرکت های حمل و نقل فیروزکوه و دماوند شد

  مسعود حسینی مدیر عامل شرکت حمل و نقل آسمان ترابر بعنوان رئیس انجمن صنفی موسسات  و شرکت ها حمل و نقل شهرستان های دماوند و فیروزکوه شناخته شد. انجمن صنفی موسسات و شرکت های حمل و نقل شهرستان های فیروزکوه با هدف  ایجاد تعامل  بیشتر بین شرکت های  حمل و نقل شهرستان  ، انجمن صنفی […]


  مسعود حسینی مدیر عامل شرکت حمل و نقل آسمان ترابر بعنوان رئیس انجمن صنفی موسسات  و شرکت ها حمل و نقل شهرستان های دماوند و فیروزکوه شناخته شد.


  انجمن صنفی موسسات و شرکت های حمل و نقل شهرستان های فیروزکوه با هدف  ایجاد تعامل  بیشتر بین شرکت های  حمل و نقل شهرستان  ، انجمن صنفی رانندگان   و رانندگان عزیز در حمل و کالا و سیمان به استان های   همجوار بعنوان انجمنی قانونی بوده که به صورت سالیانه با برگزاری مجامع مختلف نقش مهم و سازنده ای در مدیریت حمل و نقل شهرستان دارد.

  بعد از سید احمد حسینی که در طول چندینی سال متمادی ریاست  این انجمن را برعهده داشت با رای اکثریت اعضا سید مسعود حسینی مدیر عامل شرکت حمل و نقل آسمان ترابر بعنوان رئیس انجمن صنفی موسسات  و شرکت ها حمل و نقل شهرستان های دماوند و فیروزکوه شناخته شد.

  سید مسعود حسینی رئیس انجمن صنفی موسسات و شرکت های حمل و نقل در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات چندن ساله سید احمد حسینی گفت :این نهاد بعنوان نهادی ناظر بر شیوه عملکرد شرکت های حمل و نقل بوده تا به تبع آن منافع صاحبین کالا ،رانندگان و شرکت های حمل و نقل تامین گردید.

  وی ادامه داد :در  طول سنوات گذشته مصوباتی خوبی برای سامان دهی حمل و نقل شهرستان  اتخاذ گردید و در طول چندین سال  فعالیت این انجمن شاهد آن بودیم که محموله های تولید شده در شهرستان به خصوص سیمان در زمانبندی مناسب با در  نظر گرفتن منافع طرفین از طریق محورهای مواصلاتی به استان های مجاور حمل شدند.

  رئیس انجمن موسسات با اشاره به اینکه سیاست های کلان این انجمن باید توسط مدیران شرکت های حمل و نقل اخذ و نهایتا  در تار و پود شرکت های مذکور رخنه پیدا کند افزود  :با توجه به اینکه شهرستان فیروزکوه به لطف واحد های عظیمی تولیدی مانند سیمان فراز و فیروزکوه بعنوان قطب اقتصادی استان تهران تبدیل شده است می طلبد مدیران شرکت های حمل و نقل ،رانندگان عزیز و کلیه دست اندرکاران این صنعت با این انجمن  هماهنگ بوده تا به موازات آن شاهد رشد روز افزون و   حمل حجم عظیمی از ارسال کالا از شهرستان فیروزکوه باشیم.

  سید مسعود حسینی در پایان ضمن تشکر از از اعضای هیت مدیره بویژه سید احمد حسینی ریاست اسبق خاطر نشان کرد  :امیدمی رود  سیاست ها و مصوبات این انجمن   در جهت پیشرفت و تعالی صنعت حمل و نقل شهرستان مفید واقع شود.

  لازم به ذکر است سید مسعود حسینی بعنوان رئیس ،سید عسگر حسینی بعنوان نایب رئیس ،سید محسن حسینی  بعنوان خزانه دار ،اکبر سلیمی فر و مهندس اعظمی بعنوان عضو اصلی و قاسم کمالی بعنوان دبیر این انجمن در انتخابات امروز شناخته شدند.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank