دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53384
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
 •   

  پلمپ یک واحد نانوایی در شهرستان فیروزکوه!

  مهندسین بهداشت محیط از پلمپ یک واحد نانوائی به دلیل عدم رفع نواقص بهداشتی در زمان مقرر خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهندسین بهداشت محیط در راستای آیین نامه اجرایی دستورالعمل رسیدگی به تخلفات بهداشتی، یک واحد نانوایی را بعد از طی مراحل قانونی به دلیل عدم رفع نواقص بهداشتی در زمان […]


  مهندسین بهداشت محیط از پلمپ یک واحد نانوائی به دلیل عدم رفع نواقص بهداشتی در زمان مقرر خبر دادند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهندسین بهداشت محیط در راستای آیین نامه اجرایی دستورالعمل رسیدگی به تخلفات بهداشتی، یک واحد نانوایی را بعد از طی مراحل قانونی به دلیل عدم رفع نواقص بهداشتی در زمان مقرر توسط متصدی مربوطه، پلمپ شد.

  طبق گزارش مهندسین بهداشت محیط قبل از اقدام به پلمپ، اخطاریه پلمپ ۴۸ ساعته جهت خروج مواد فاسد شدنی به وسیله متصدی، برای فرد ارسال گردید و در نهایت به دلیل عدم رفع نواقص پلمپ شد.

  طبق دستورالعمل فوق بعد از بازدید کارشناسان بهداشت محیط و مشاهده نواقص بهداشتی اخطاریه بحرانی و غیربحرانی صادر می گردد؛ بعد از گذشت زمان مقرر که برای اخطارهای بحرانی ۴۸ ساعت و اخطارهای غیر بحرانی ۱۵ تا ۶۰ روز متغیر است امکنه مورد نظر پلمپ می گردد.

  قابل ذکر است بعد از فک پلمپ متصدی فقط در صورت رفع نواقص بهداشتی مجاز به شروع فعالیت است؛ در سال جاری این سومین نانوایی است که به دلیل عدم رفع نواقص بهداشتی پلمپ می شود.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank