دیمه نیوز
امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53767
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
 •   

  افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه+تصاویر

  مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه و روسای ادارات مختلف برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری، فرماندار […]


  مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه و روسای ادارات مختلف برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان، سرهنگ پاسدار یدالله سلیمانی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، روسای تمام ادارت شهرستان افتتاح شد.

  در این مراسم امام جمعه شهرستان به همراه فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه از غرفه‌های ادارات مختلف بازدید کردند و روسای ادارت به ارائه گزارش علملکرد خود در ۴ سال قبل پرداختند.

  نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر این که ما مسئولین بدهکار مردم هستیم، گفت: هر چه توان بگذاریم و هر چه پروژه تعریف کنیم و هر چه کار و تلاش کنیم باز هم بدهکار مردم هستیم؛ مردم جلوتر از ما حرکت می‌کنند؛ باید خود را برای کار و تلاش مضاعف آماده کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: وای به روزی که من به عنوان مسئولین به جایی برسم که از خود راضی باشم؛ گرفتاری ما از اینجا شروع می‌شود که خیلی کار و تلاش کردیم و به ایده‌آل رسیدیم؛ هر روز باید در کار و فعالیت تحول ایجاد شود؛ هر روز باید برای خود کار نو تعریف کنیم؛ ما از خط استاندارد بسیار فاصله داریم یعنی به جایی برسیم که خدمات ما با مطالبات مردم برابر باشد.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اقدامات انجام شده در این دوره، تصریح کرد: نباید به این امور بسنده کرد؛ بیش از این باید فضای کار و فعالیت را فراهم کرد؛ سعی کنیم به روزمرگی نیفتیم.

  وی اشاره داشت: حسن نمایشگاه در این است که مسئولین آمارها را تهیه کنند و به نواقص و معایب پی ببرند و در جهت رفع آنها تلاش کنند؛ بعد از نمایشگاه باید بدانیم از کجا آغاز کنیم و برای اقدامات برنامه تعریف کنیم؛ هم‌چنین مردم از اقداماتی که در شهرستان انجام شده آگاه می‌شوند و این امید به زندگی را در مردم تقویت می‌کند.

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank