دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54376
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۴
 •   

  امنیت جمهوری اسلامی ایران را با هیچ چیز معاوضه نمی‌کنیم/ اجازه نمی‌دهیم آمریکایی‌ها به اسرار طبقه‌بندی دسترسی پیدا کنند

  عباسعلی منصوری گفت: دولت و وزارت خارجه باید مراتب اعتراض جمهوری اسلامی را به اظهارات آمانو به نهادهای مختلف اعلام کنند و به طور جدی به این اظهارات واکنش نشان دهند. عباسعلی منصوری عضو پیشین کمیسیون ویژه بررسی برجام در گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ در خصوص اظهارات آمانو مبنی بر اینکه پروتکل الحاقی تفاوتی […]


  عباسعلی منصوری گفت: دولت و وزارت خارجه باید مراتب اعتراض جمهوری اسلامی را به اظهارات آمانو به نهادهای مختلف اعلام کنند و به طور جدی به این اظهارات واکنش نشان دهند.


  عباسعلی منصوری عضو پیشین کمیسیون ویژه بررسی برجام در گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ در خصوص اظهارات آمانو مبنی بر اینکه پروتکل الحاقی تفاوتی بین سایت‌های نظامی و غیر نظامی قائل نیست اظهار داشت: اجازه بازرسی از پایگاه‌های نظامی به آمریکایی‌ها داده نمی‌شود و این خط قرمز ما است و قرار نیست با هر خبر جعل شده‌ای جمهوری اسلامی ایران اجازه بازدید از مراکز نظامی را به سازمان‌ها و نهادهای مختلف بدهد.

  وی افزود: این بیشتر شیطنت آمریکایی‌ها است و من فکر می‌کنم که وزارت خارجه تصمیم جدی و موضع‌گیری جدی را در این رابطه خواهد داشت و ما بارها اعلام کرده‌ایم که امنیت جمهوری اسلامی ایران را با هیچ چیز معاوضه نمی‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم آمریکایی‌ها به اسرار طبقه‌بندی دسترسی پیدا کنند.

  عضو پیشین کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: اینکه با شیطنت آمریکا و سایر قدرت‌ها سازمان‌های بین المللی تسلیم شوند و مطالبی را بیان کنند حتما با موضع‌گیری جمهوری اسلامی همراه خواهد بود و تا کنون هیچ اجازه‌ای به هیچ نهادی در این زمینه داده نشده است.

  منصوری در خصوص پروتکل الحاقی عنوان کرد: پروتکل الحاقی در مجلس شورای اسلامی تصویب نشده است و این پروتکل الحاقی که بیان می‌کنند مستلزم این است که در مجلس مصوب شود که این کار انجام نشده و نمی‌توانند ادعای اجرای پروتکل الحاقی را در این داشته باشند.

  وی ادامه داد: سازمان‌های بین الملل پیش از این هم با فرستادن تیم‌های بازرسی به کشورهایی از قبیل عراق و لیبی نشان دادند که برای آمریکا‌یی‌ها جاسوسی می‌کنند و همه دیدیم که پس از بدست آوردن اطلاعات پایگاه‌های نظامی این کشورها چه بلایی بر سر مردم آن آوردند.

  عضو پیشین کمیسیون ویژه بررسی برجام در پایان گفت: دولت و وزارت خارجه باید مراتب اعتراض جمهوری اسلامی را به این اظهارات به نهادهای مختلف اعلام کنند و به طور جدی به این اظهارات واکنش نشان دهند.

  منبع:راه دانا

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank