دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54365
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
 •   

  چرا انجمن های اسلامی طعامی که مصرف می کنند را مراقبت نمی کنند؟/دقت کنید در کجای مبارزه هستید

  جلسه تحلیل و بررسی وضعیت فرهنگی و سیاسی دانشگاه های کشور با حضور معاون فرهنگی-سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه پرسش و پاسخ با محوریت تحلیل و بررسی وضعیت فرهنگی و سیاسی دانشگاه های کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین میرمجید قریشی،معاون فرهنگی-سیاسی […]


  جلسه تحلیل و بررسی وضعیت فرهنگی و سیاسی دانشگاه های کشور با حضور معاون فرهنگی-سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه پرسش و پاسخ با محوریت تحلیل و بررسی وضعیت فرهنگی و سیاسی دانشگاه های کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین میرمجید قریشی،معاون فرهنگی-سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، برگزار شد.

  ابتدای مراسم قربانی، ریاست تشکل های اسلامی-سیاسی دانشگاه ها، به تشریح برنامه های اردوی آموزشس-تشکیلاتی حیات طیبه پرداخت و گفت: کلاس های آموزشی با محوریت جریان شناسی سیاسی، اندیشه سیاسی و معرفت شناسی سیاسی برگزار می شود؛ همچنین کارگاه های مهارتی سوادرسانه ای، جنبش دانشجویی، مهارت نویسندگی و غیره و برنامه های ورزشی و گردشگری برنامه ریزی شده است.

  در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین میرمجید قریشی در خصوص ویژگی های تشکل های پیش گام گفت: سه عنصر تشکل های پیش گام شعور و بصیرت، صبوری و تشخیص حق و باطل است؛ کسی که تنها به داده ها اکتفا نمی کند و آنها را تحلیل می کند؛ انسان های مقاوم در برابر هوای نفس و کسانی که بدانند جبهه حق و باطل کدام است.

  وی تاکید کرد: تشخیص حق از باطل علم می طلبد؛ در شبهه و فتنه حق و باطل با هم آمیخته می شود؛ وقتی فعال دانشجویی در کنار مریم رجوی قرار می گیرد و علیه نظام سخن می گوید باید فهمید جایی از این تشکل ایراد دارد؛ چرایی این که شاعری که از ابتدای انقلاب علیه نظام بوده است و در تشکل دانشجویی مورد تمجید قرار می گیرد، باید مورد بررسی قرار گیرد.

  حجت الاسلام و المسلمین قریشی اشاره داشت: چرا انجمن های دانشجویی سراغ کسانی می روند که اذعان دارند قرآن معرفت بخش نیست؟ چرا انجمن های اسلامی طعامی که مصرف می کنند را مراقبت نمی کنند؟

  وی خاطرنشان کرد: مشکل از جایی است که علم را دریافت می کنیم؛ در طول تاریخ ما از کفر ضربه نخوردیم بلکه از اسلام مشابه، دین سازی در برابر دین و امام سازی در برابر امام ضربه خوردیم؛ وقتی از قرآن به عنوان رویاهای پیامبر(ص) یاد می شود و به نام اهل بیت علیه اهل بیت صحبت می شود از دین چه خواهد ماند؟ دقت کنید در کجای مبارزه هستید.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank