دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54432
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
 •   

  دستگیری یکی از سرشاخه‌های گروهک تروریستی اجناد الشام در شهریار

  با رسانه‌ای شدن خبر بازداشت و دستگیری یکی از سرشاخه‌های گروهک تروریستی تکفیری اجناد الشام در اندیشه شهریار، شبکه‌ها و رسانه‌های بین المللی حامی این گروه‌های تروریستی بر آشفته شده و سعی در تغییر ماجرا دارند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با رسانه‌ای شدن خبر بازداشت و دستگیری یکی از سرشاخه‌های گروهک تروریستی تکفیری […]


  با رسانه‌ای شدن خبر بازداشت و دستگیری یکی از سرشاخه‌های گروهک تروریستی تکفیری اجناد الشام در اندیشه شهریار، شبکه‌ها و رسانه‌های بین المللی حامی این گروه‌های تروریستی بر آشفته شده و سعی در تغییر ماجرا دارند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با رسانه‌ای شدن خبر بازداشت و دستگیری یکی از سرشاخه‌های گروهک تروریستی تکفیری اجناد الشام در اندیشه شهریار، شبکه‌ها و رسانه‌های بین المللی حامی این گروه‌های تروریستی بر آشفته شده و سعی در تغییر ماجرا دارند.
  چندی پیش سرهنگ یامینی فرمانده سپاه ناحیه شهریار در حاشیه نشست خبری خود با اصحاب رسانه از دستگیری یک عنصر تکفیری مرتبط با گروهک های تروریستی مستقر در سوریه در منطقه اندیشه شهریار خبر داد که پس از آن رسانه‌های حامی تروریستها با جنجال خبری سعی در منحرف کردن این موفقیت دارند.
  فرمانده سپاه ناحیه شهریار درباره جزئیات این دستگیری گفت: این عنصر تکفیری تروریستی یکی از سرشاخه‌های گروهک تروریستی اجناد الشام است که این گروهک در تلاش بود تا با انجام اقدامات تروریستی در داخل کشور مخل امنیت و آرامش مردم شود و یکی از حربه‌های تروریستها ایجاد وحشت کاذب در میان مردم است، اما با هوشیاری پاسداران این مرز و بوم این اقدام در نطفه خفه شد و این گروهک حدود ۳۰۰ نفر از عناصر خود که در سوریه و مناطق تحت اشغال تکفیری‌ها حضور دارند را برای پشتیبانی این موضوع آماده کرده بود که محور و عنصر اصلی آنان در داخل کشور دستگیر شد.
  وی در ادامه گفت: تمامی گروهکهای تروریستی با پشتیبانی آمریکایی‌ها و صهیونیستها جنایات خود را رقم میزنند و در نظر مردم ایران،  داعش و جبهه النصره و سایر گروهکهای تکفیری یکسان بوده و آنان را منحرف و دشمن اسلام و بشریت می‌دانند، اما نیروهای اطلاعاتی و امنیتی اجازه عرض اندام به این تروریستها فرومایه را نخواهند داد.

  منبع: راه مبین


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank