دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54273
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
 •   

  برگزاری بزرگترین اردوی فرهنگی سیاسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

  مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه از برگزاری بزرگترین اردوی فرهنگی سیاسی در این دانشگاه خبر داد. مهدی آهنگر، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، از برگزاری بزرگ ترین اردوی فرهنگی -سیاسی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این واحد دانشگاهی از ۱۸ الی […]


  مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه از برگزاری بزرگترین اردوی فرهنگی سیاسی در این دانشگاه خبر داد.


  مهدی آهنگر، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، از برگزاری بزرگ ترین اردوی فرهنگی -سیاسی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این واحد دانشگاهی از ۱۸ الی ۲۴ شهریور ماه به مدت یک هفته میزبان مسئولان عالی رتبه دانشگاه آزاد اسلامی، هم چون دکتر فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام والمسلمین کلانتری، معاون دانشجویی و فرهنگی و چهره های فرهنگی سیاسی کشور و ۴۰۰ نفر از دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد سراسر کشور است.

  وی خاطر نشان کرد: در این اردو علاوه بر برگزاری کلاس ها و کارگاه ها، جلسات پرسش و پاسخ، مناظره بین رجال سیاسی کشور، مراسم شبی با قرآن و شبی با شهدا، اکران و نقد فیلم نیز انجام می شود .

  مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در خصوص افتتاحیه این اردوها گفت: افتتاحیه این برنامه روز شنبه مورخ ۱۸/۶/۹۶ همزمان با جشن عید غدیر خم در سالن اجتماعات شهید آوینی با حضور مجری و مداحان مطرح کشوری برگزار می گردد.

  وی افزود: این افتخار بزرگی است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه میزبان فرهیختگان و نخبگان کشوری است و این فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویان بخصوص دانشجویان فیروزکوهی است که از برنامه ها در جهت رشد، بالندگی و روشنفکری حقیقی خود بهره برداری نمایند.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank