دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53651
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
 •   

  برگزاری صبحگاه مشترک در فرمانداری شهرستان فیروزکوه به مناسبت آغاز هفته دولت+تصاویر

  مراسم صبحگاه مشترک در فرمانداری شهرستان فیروزکوه به مناسبت آغاز هفته دولت با حضور امام جمعه و فرماندار و روسای ادارت مختلف صبح امروز برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک آغاز هفته دولت با حضور حجتالاسلام و المسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان، روسای […]


  مراسم صبحگاه مشترک در فرمانداری شهرستان فیروزکوه به مناسبت آغاز هفته دولت با حضور امام جمعه و فرماندار و روسای ادارت مختلف صبح امروز برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک آغاز هفته دولت با حضور حجتالاسلام و المسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان، روسای مختلف ادارت در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  مراسم با تاکید امام جمعه شهرستان بر محوریت اجرایی و تجدید قوا آغاز شد؛ حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی گفت: کشور از گلوگاه های سختی عبور کرده است و با وجود رهبری امام و مقام معظم رهبری و حمایت مردم دشمن قسم خورده انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران عقب رانده شد.

  وی تاکید کرد: باید کشور در جهتی گام بردارد که بستر ظهور امام زمان (عج) فراهم شود؛ تمام تلاش ها با محوریت اجرایی در راستای هدایت مردم با تربیت و آموزش و راهنمایی ائمه است؛ ان شاالله شرمنده شهدا و امام شهدا نباشیم.

  در ادامه نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر این که سند چشم انداز ۱۴۰۴ شهرستان تدوین شده است گفت: شهرستان فیروزکوه با تمام پتانسیل های خود در مسیر خوبی قرار گرفته است؛ همه ارگان ها در این راستا گام برداشته اند و نظام هماهنگی جهت کار و تلاش ایجاد شده است.

  وی خاطرنشان کرد: در جهت جذب سرمایه گذاران که تاثیر مثبت در شهرستان داشته باشند به گونه ای حرکت شده است که در راستای اقتصاد مقاومتی باشد؛ ۷۰ پروزه برای افتتاح به ارزش ۵۶۰ میلیارد تومان آماده شده است؛ طرح های جاده ای با جدیت پیگیری می شود تا پایان سال این طرح ها به پایان برسد؛ اقدامات اولیه و بودجه اولیه برای شروع تسویه خانه فاضلاب شهرستان انجام شده است.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه عنوان کرد: اقدامات در روستاها ملموس تر است؛ بحث خانه های بهداشت و ده ها طرح هادی در روستا اجرایی شده است؛ با وجود اقدامات خوب در راستای اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی رتبه اول را در استان کسب کردیم البته در بحث گردشگری ضعف ها و نواقصی وجود دارد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank