دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54277
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
 •   

  برگزاری مراسم افتتاحیه اولین اردوی آموزشی-تشکیلاتی حیات طیبه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

  معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: این اردوها عامل ایجاد تعامل فکری و عقیدتی بین دانشجویان واحدهای مختلف است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم افتتاحیه اولین اردوی آموزشی-تشکیلاتی حیات طیبه با حضور مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد در تالار شهید آوینی دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه برگزار شد. در مراسم افتتاحیه محمد قربانی، سرپرست اداره تشکل […]


  معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: این اردوها عامل ایجاد تعامل فکری و عقیدتی بین دانشجویان واحدهای مختلف است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم افتتاحیه اولین اردوی آموزشی-تشکیلاتی حیات طیبه با حضور مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد در تالار شهید آوینی دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه برگزار شد.

  در مراسم افتتاحیه محمد قربانی، سرپرست اداره تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد، با اشاره به اهداف برگزاری این اردو گفت: اردوی حیات طیبه در زمینه های جریان شناسی سیاسی، اندیشه سیاسی و معرفت شناسی سیاسی برگزار خواهد شد.

  وی افزود:  دوره های مهارت آموزی پیش بینی شده است و هم چنین برخی مناظرات و گفت وگوها میان دانشجویان تدارک دیده ایم تا با نظرات و دیدگاه های گوناگون با یکدیگر به بحث و تعامل بپردازند.

  در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، با تاکید بر این که کار تشکیلاتی دانشگاه ها همواره حرف اول را می زند گفت: اولین تشکل داشجویی کشور در سال ۱۳۲۲ در دانشگاه تهران تحت عنوان انجمن اسلامی شروع به فعالیت کرد و به گواه امام خمینی (ره) ایجاد و فعالیت این تشکل اولین پایه های حرکات انقلابی را در سال های بعد پایه ریزی کرد.

  وی خاطرنشان کرد: تشکل ها در دانشگاه ها نقش بسزایی را در تعالی روحی و اخلاقی دانشجویان دارند و این نقش بعد ها با ورود دانشجویان به عرصه های اجتماعی بسیار پر رنگ تر خواهد بود، این ادعای غلطی است که بگوییم انقلاب فرهنگی مورد تایید امام نبوده در حالی که خود امام پایه های انقلاب فرهنگی را بنیان نهادند.

  معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در پایان اذعان داشت: بصیرت و عمق بینش سیاسی و معرفتی افراد حاضر در تشکل های سیاسی و دانشجویی بالا است و قطعا این اردوها عامل ایجاد تعامل فکری و عقیدتی بین دانشجویان واحدهای مختلف است.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank