دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54567
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
 •   

  دفاع مقدس مکتب‌ساز و روش‌ساز شد/جنگ برای ما خودباوری به همراه داشت

  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در مراسم سان و رژه مشترک نیروهای مسلح شهرستان فیروزکوه گفت: شهرستان فیروزکوه با ۴۵۰ شهید نشان داد که در خط ولایت و دفاع از انقلاب اسلامی همیشه آماده و استوار است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ پاسدار یدالله سلیمانی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در مراسم سان و رژه […]


  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در مراسم سان و رژه مشترک نیروهای مسلح شهرستان فیروزکوه گفت: شهرستان فیروزکوه با ۴۵۰ شهید نشان داد که در خط ولایت و دفاع از انقلاب اسلامی همیشه آماده و استوار است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ پاسدار یدالله سلیمانی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، در مراسم سان و رژه مشترک نیروهای مسلح شهرستان فیروزکوه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: امسال آغاز هفته دفاع مقدس تقارن با آغاز دهه اول محرم دارد؛ این تقارن معنویت و نورانیت خاصی به این هفته داده است؛ شهرستان فیروزکوه با ۴۵۰ شهید نشان داد که در خط ولایت و دفاع از انقلاب اسلامی همیشه آماده و استوار است.

  وی خاطرنشان کرد: بعد از گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی آن چه باعث بالندگی نظام و انقلاب اسلامی شد دفاع مقدس و رازش‌های آن است؛ دفاع مقدس مکتب ساز، روش‌ساز و شیوه‌ساز شد؛ ارزش‌های دفاع مقدس ما و سیره و روش شهدای ما در سیره مقاومت بارز است.

  سلیمانی با اشاره به شکست‌های مفتضاحه دشمنان در جبهه‌های مقاومت، اذعان داشت: جنگ برای ما خودباوری، مقابله با استکبار، ایستادگی در مقابل تحریم‌ها را به ارمغان آورد؛ در دفاع مقدس از داشتن سیم‌خاردار هم محروم بودیم؛ اگر در حوزه موشکی و اداره جبهه مقاومت و انتشار انقلاب اسلامی موفق شدیم به برکت ارزش‌ها و ثمرات دفاع مقدس است.

  وی در پایان با تاکید بر تجدید بیعت با شهدا و امام شهدا تصریح کرد: امروز با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی هم‌چنان با همان اقتدار و صلابت و روحیه جهادی از انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :