دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54404
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸
 •   

  سند ۲۰۳۰ توسط رهبری به استیضاح کشیده شد/دیوان محاسبات روی مسئله حقوق‌های نجومی ماله کشید/امروز با سوت و کف نمی‌توان کشور را اداره کرد

  نشست پرسش و پاسخ با حضور حاجی بابائی، نماینده مجلس شورای اسلامی، در دانشگاه آزاد فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حاجی بابائی در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان در خصوص سند ۲۰۳۰ گفت: زمانی که ما ا اصلاحات فرهنگی یونسکو حمایت کردیم در ۱۵ سال اول این سند بود، به […]


  نشست پرسش و پاسخ با حضور حاجی بابائی، نماینده مجلس شورای اسلامی، در دانشگاه آزاد فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حاجی بابائی در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان در خصوص سند ۲۰۳۰ گفت: زمانی که ما ا اصلاحات فرهنگی یونسکو حمایت کردیم در ۱۵ سال اول این سند بود، به عبارتی در سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ این سند شامل حق تحصیل دختران و پسران به صورت برابر بود که ما جزو ۶ کشوری که در این طرح پیشگام‌اند، بودیم؛ در ۱۵ سال بعدی این سند تغییرات بنیادی داشت و آن چیزی است که رهبری آن را به استیضاح کشید.
  وی در خصوص حزب سیاسی خود اذعان داشت: من در تمام طول عمر فعالیت سیاسی خود یک بار وارد حزب شدم با آقای روحانی و نوبخت حزب توسعه اعتدال را تشکیل دادیم، اما اصولگرا هستم.
  حاجی بابائی در خصوص وظیفه مجلس در نظارت بر اجرای قانون های تصویبی خود تاکید کرد: اگر مجلس پای کار بایستد ۷۰ درصد مشکلات کشور حل خواهد شد؛ یکی از مشکلات اساسی جامعه ما قانون‌گریزی است.
  وی افزود: ۷۰ درصد مشکلات حقوق‌های نجومی مربوط به مجلس است؛ من از دیوان محاسبات شکایت دارم چرا که روی این مسئله ماله کشیدند؛ بررسی کنند و اعلام کنند حقوق‌های نامتعارف و نجومی را چه کسان گرفتند.
  وی در ادامه تصریح کرد: امروز دیگر با سوت و کف نمی‌توان کشور را اداره کرد؛ نمایندگان مجلس به اکثریت کابینه پیشنهادی رای دادند تا بهانه‌ای برای کار نکردن نباشد؛ این دولت اصلاحات و اعتدال است، هزینه آن بر دوش اصلاحات و اعتدال است و کارکردن و کارنکردن آن هم برعهده اصلاحات و اعتدال است.
  در پایان حاجی بابائی، تاکید کرد: این خوب است که در جامعه همه نوع نظر و سلیقه وجود دارد ولیکن در مقابل ظلم بدیهی و آشکار همه با هم باید بایستید؛ پیگیری مشکلات جوانان و وعده‌های دولت در ایجاد شغل باید مطالبه عموم مردم باشد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank