دیمه نیوز
امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54275
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
 •   

  غدیر تعیین الگوی همیشگی اسلامی است/شیعه پای ۱۴۰۰ سال هزینه ایستاد

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: نکته برجسته در غدیر تبعیت است؛ شیعه پای ۱۴۰۰ سال هزینه ایستاد و جان‌ و مال و همه هستی خود را هزینه کرده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک عید غدیر گفت: خود را در این عید […]


  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: نکته برجسته در غدیر تبعیت است؛ شیعه پای ۱۴۰۰ سال هزینه ایستاد و جان‌ و مال و همه هستی خود را هزینه کرده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک عید غدیر گفت: خود را در این عید به عنوان شیعه علی(ع) معرفی کنید؛ علی(ع) که آسمان و زمین برای آنها خلق شده است؛ غدیر تعیین الگوی همیشگی اسلامی است؛ اگر حکومتی غیر از حکومت علی(ع) باشد در راستای حکومت الله، قرآن و نبوت نیست.

  وی در خصوص علت زنده نگاه داشتن غدیر اذعان داشت: باید به نسل چهارم و نوجوان و جوان و آیندگان خود فلسفه زنده نگاه داشتن غدیر را منتقل کنیم؛ نکته برجسته در این امر تبعیت است؛ شیعه پای ۱۴۰۰ سال هزینه ایستاد و جان‌ و مال و همه هستی خود را هزینه کرده است.

  اسماعیلی با تاکید بر این که ولایت امیرالمومنین(ع) ولایت یکپارچگی و وحدت است، اذعان داشت: این امر دشمن‌شناسی می‌آورد؛ تاریخ نشان داد امت اسلامی ایستاد و خود را هزینه کرده است؛ اموی‌ها در همان روز اعتراض کردند؛ پیامبر(ص) امر و ماموریت خود را بیان کرد و مردم باید تبعیت کنند؛ منافقین در همان جلسه حضور داشتند اما پیامبر اسلام(ص) ماموریت خود را باید بیان می‌کرد و مومنین دشمن‌شناس باید مطلب را دریابند.

  وی تاکید داشت: امیرالمومنین(ع) ۲۵ سال به خاطر مصالح اسلام سکوت می‌کنند اما وحدت نباید از بین برود؛ مهم‌ترین هزینه ما در سال ۵۷ روز ۱۷ شهریور بود که خون‌ها ریخته شد.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه اشاره داشت: امروز ایران اسلامی امن‌ترین کشور در منطقه است؛ هزینه این امنیت را شما پرداخت کردید و خداوند به این هزینه‌ها عنایت می‌کند.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank