دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54158
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
 •   

  قاسمی: تبادل هیات میان ایران و عربستان صرفا برای بازدید از اماکن دیپلماتیک صورت می‌پذیرد

  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هیات سعودی صرفا برای بازدید از ساختمان‌های دیپلماتیک می‌آید؛ زیرا پس از قطع روابط دو کشور، این ساختمان‌ها خالی بوده است؛ در عین حال ما هم از ساختمان‌های خود در عربستان بازدید خواهیم کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز گفت: هیات سعودی […]


  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هیات سعودی صرفا برای بازدید از ساختمان‌های دیپلماتیک می‌آید؛ زیرا پس از قطع روابط دو کشور، این ساختمان‌ها خالی بوده است؛ در عین حال ما هم از ساختمان‌های خود در عربستان بازدید خواهیم کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز گفت: هیات سعودی صرفا برای بازدید از ساختمان‌های دیپلماتیک می‌آید؛ زیرا پس از قطع روابط دو کشور، این ساختمان‌ها خالی بوده است. در عین حال ما هم از ساختمان‌های خود در عربستان بازدید خواهیم کرد. این توافقی دوجانبه بوده که هیات های ایرانی و عربستانی برای بازدید از اماکن دیپلماتیک خود در ریاض و تهران به کشورهای مقابل سفر کنند.

  قاسمی که با ایرنا گفت‌وگو می‌کرد، افزود: ویزای طرف سعودی مدتهاست صادر شده ولی بنا به دلایلی که مرتبط با خود آنها است تاکنون نیامده‌اند و احتمالا سفر آنها به بعد از ایام حج موکول شده است.

  سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: خبر برخی رسانه‌ها درباره غرامت بی‌اساس و اشتباه است و این سفر ربطی به بحث غرامت ندارد و تاکنون در این خصوص صحبتی نشده است و چنین بحثی مطرح نیست.

  منبع:فارس
  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank