دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53959
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
 •   

  مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه صبح امروز برگزار شد

  مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور کریمی، معاون سیاسی-انتظامی شهرستان فیروزکوه، روسای ادارت مختلف برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری شهرستان و روسای ادارت و مسئولین غرفه […]


  مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور کریمی، معاون سیاسی-انتظامی شهرستان فیروزکوه، روسای ادارت مختلف برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری شهرستان و روسای ادارت و مسئولین غرفه ها به کار خود پایان داد.

  کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر این که در شهرستان مدیران بااخلاق و خوب و اندیشمند داریم، گفت: با وجود این مدیران موفقیت های خوبی در حوزه شهرستان کسب کردیم؛ حضور حداکثری در انتخابات تلاش مسئولین و مدیران شهرستان بود؛ آن چه مدیران اجرایی باید به آن توجه کنند فعالیت و همکاری دارند و انتظار است کارها انجام شود.

  وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف در جهان حرف برای گفتن دارد؛ دشمنان ما هزینه های هنگفتی پرداخت می کند تا جوانان ما را از مسیر خارج کند؛ ما باید در حوزه های کشاورزی، صنعت، عمرانی و غیره باید فعالیت کنیم تا شاهد بالندگی روزافزون در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

  کریمی در پایان تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه به راحتی نیست؛ ساعت ها برنامه ریزی و گفت و گو شده است تا دستاوردها و خدمات شما به مردم ارائه شود و گفته شود مدیران چگونه تلاش می کنند؛ این اتفاق افتاد و از نظر بنده همه مدیران نمونه هستند؛ امیدواریم بتوانیم نقاط ضعف خود را در سال آینده برطرف کنیم و بهتر از سال گذشته عمل کنیم؛ یک مجموعه زمانی موفق است که مجموعه بتواند به مدیر کمک کند.

  در انتهای مراسم از مجموعه غرفه داران و روسای ادارت در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید تقدیر و تجلیل شد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank