دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53930
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
 •   

  در نشست مردم با مسئولین گله مردم در بخش ارجمند از بیکاری بود/تاکید بر نظارت کار مسئولین و پیگیری حقوق مردم

  نشست مردمی مسئولین با مردم در مسجد جامع بخش ارجمند با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان و روسای ادارت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، امروز نشست مردمی بخش ارجمند با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه و روسای ادارات شهرستان در مسجد […]


  نشست مردمی مسئولین با مردم در مسجد جامع بخش ارجمند با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان و روسای ادارت برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، امروز نشست مردمی بخش ارجمند با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه و روسای ادارات شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

  در ابتدای مراسم حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، به عدم حضور امام جماعت در مسجد این بخش اشاره داشت و گفت: مسجد جامع هر شهری گل سرسبد آن شهر است و باید امام جماعت در شهر حضور داشته باشد؛ اگر برای حضور امام جماعت شورا یا بخشدار همکاری نمی کنند مردم باید خود اقدام کنند؛ مسجد را نباید رها کنید.

  در ادامه یکی از اعضای شورای شهر ارجمند به مشکلات و سوالات مردم اشاره کرد و گفت: مردم ارجمند از نداشتن طرح جامع شهر و ساخت و ساز شهری، نامناسب بودن سالن ورزشی شهر و نبود سالن ورزشی به شهرداری و عدم تامین بودجه برای تعمیر سالن ورزشی گله مند هستند؛ سالن های ورزشی بخش به دلیل خرابی در چند قسمت به حال خود رها شده و اکنون به صورت مخروبه درآمده است.

  وی در ادامه به مشکلات دیگر بخش تاکید کرد و گفت: بالابودن تعرفه آب و گاز در ارجمند نسبت فیروزکوه، بالابودن حق اشتراک برای مشترکین جدید(حداقل پنج میلیون)، کنترل نداشتن مشترکین مسکن مهر و استفاده ۶ واحد از یک کنتور، عدم رویت کنتور گاز و عدم توزیع قبض گاز در ارجمند، عدم استفاده از نیروهای بومی در بخش های مختلف، پایین بودن سرعت اینترنت، بررسی خرابی های تلفن در اولین فرصت، نبود پزشک و عدم ارائه خدمات در تمام شبانه روز از جمله مشکلات و دغدغه های مردم است.

  در ادامه به رسیدگی به نانوایی ها در تعطیلات، دعوت از سرمایه گذار برای احداث کارگاه های کوچک برای اشتغال برای جلوگیری از مهاجرت جوانان، نظارت بیشتر بر کار مسئولین و پیگیری حقوق مردم تاکید شد.

  نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، خاطرنشان کرد: این نشست برای حل مشکلات و مسائل مردم برگزار می شود؛ با صحبت و بیان مشکلات به مسئولین در جهت رفع این مشکلات کمک می کنید؛ با گفتن این که همه مسائل را حل خواهیم کرد از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنیم، پس باید صبوری کرد و قدم به قدم در این راستا حرکت کرد.

  در پایان با توجه به مسائل مطرح شده روسای ادارت مختلف به توضیح مسائل بیان شده از سوی مردم پرداخته و در جهت رفع مشکلات تصمیماتی اخذ شد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank