دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54270
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
 •   

  کسب یک مدال طلا و دو نقره در مسابقات انتخابی نخبگان رشته کاراته

  مربی رشته کاراته بانوان شهرستان فیروزکوه از کسب یک مدال طلا و دو نقره در مسابقات انتخابی نخبگان رشته کاراته خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در مسابقات انتخابی نخبگان رشته کاراته شهرستان فیروزکوه در رده سنی جوانان موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شد. ارجمندی، مربی رشته کاراته، در […]


  مربی رشته کاراته بانوان شهرستان فیروزکوه از کسب یک مدال طلا و دو نقره در مسابقات انتخابی نخبگان رشته کاراته خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در مسابقات انتخابی نخبگان رشته کاراته شهرستان فیروزکوه در رده سنی جوانان موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شد.

  ارجمندی، مربی رشته کاراته، در این خصوص اذعان داشت: این مسابقات بین کاراته کاران شهرستان های رودهن و دماوند و پردیس و فیروزکوه برای انتخاب نخبگان رشته کاراته برگزار شد.

  وی تاکید کرد: این مسابقات به میزبانی شهرستان دماوند و در رده سنی جوانان برگزار شد، از شهرستان فیروزکوه سه ورزشکار شرکت داشتند که موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شدند.

  ارجمندی افزود: خانم زهرا حیدری موفق به کسب مدال طلا در این مسابقات شد، خانم ها یگانه میرزایی و مینا افشاری مدال نقره این مسابقات را کسب کردند.

  وی هم چنین خاطر نشان کرد: منتخبین این مسابقات با برگزیدگان شهرستان های دیگر مسابقه خواهند داشت و در نهایت برترین ها به تربیت بدنی استان تهران معرفی و عضو تیم نخبگان کشوری خواهند شد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank