دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 53735
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
 •   

  کشور ما کشور امام حسینی و امام زمانی است/زیر سوال بردن مسئولین قبل فایده ای ندارد/ کارها را در راستای خواسته های رهبری هدایت کنید

  خطیب نما زجمعه شهرستان فیروزکوه گفت: طبق گفته رهبری اولویت اول معیشت و در گام بعد تعامل با ملت ها و دولت‌ها باشد؛ در مراحل بعدی تولید داخل توجه شود تا افزایش امید به زندگی را شاهد باشیم. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، ضمن […]


  خطیب نما زجمعه شهرستان فیروزکوه گفت: طبق گفته رهبری اولویت اول معیشت و در گام بعد تعامل با ملت ها و دولت‌ها باشد؛ در مراحل بعدی تولید داخل توجه شود تا افزایش امید به زندگی را شاهد باشیم.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک آغاز هفته دولت به علت نامگذاری این هفته به نام دولت اشاره داشت و گفت: مسئولین این کشور با تمام قدرت پای این انقلاب ایستاده‌اند؛ اگر صحبت از برجام است، به این دلیل است که طرح برجام موجب اختلاف کشورهای ۵+۱ شد؛ این طرح اختلاف بین کشورهای مستکبر و شیطانی شده است.

  وی با تاکید بر نقش مردم در این زمینه اذعان داشت: شما مردم همچون محسن حججی‌ها را تربیت می‌کنید و به قول رهبری حججی حجت را بر ملت ما تمام کرد؛ حججی وقتی اسیر شد زیر کتک و شکنجه و تهدید به مرگ علیه انقلاب و نظام حرفی نزد؛ لذا سر از بدن او جدا کردند؛ سرش را گرفتند و بدنش را تحویل دادند.

  اسماعیلی به فرهنگ شهادت ملت ایران اشاره کرد و گفت: ما در ۸ سال دفاع مقدس آنقدر جوان و شهید داده‌ایم، دختران و پسران مردم تقدیم این انقلاب شدند تا امروز در مقابل امریکا بلکه در مقابل کفار جهان ایستاد؛ ملت ما سرافراز و سربلند است.

  وی با اشاره به موفقیت‌ها و پیشرفت‌های شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: با آغاز به کار دولت جدید طبق گفته رهبری اولویت باید به اقتصاد و معیشت مردم باشد؛ ارتباط با دولت‌ها و ملت ها باید مورد توجه باشد؛ در تحلیف رئیس‌جمهور نماینده ۱۰۵ کشور حضور داشتند؛ این یکی خیلی مهم است؛ ایران کشور منطق و عقلانیت است؛ کشور ما کشور امام حسینی و امام زمانی است.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با تحسین شروع به کار سریع شورای اسلامی شهر پنجم تصریح کرد: باید وارد کار شد؛ پشت سر مسئولین قبل صحبت کردن فایده‌ ندارد؛ شورای اسلامی شهر پنجم رئیس را به خوبی مشخص کردند و من می‌خواهم در این میدان کار کنید؛ این دوره باید دوره کار و تلاش باشد؛ آغاز دولت دوزادهم عزم خود را جزم کنید که کارها در راستای خواسته‌های رهبری باشد.

  وی بیان کرد: طبق گفته رهبری اولویت اول معیشت و در گام بعد تعامل با ملت ها و دولت‌ها باشد؛ در مراحل بعدی تولید داخل توجه شود تا افزایش امید به زندگی را شاهد باشیم.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها